کد خبر: ۳۴۷۷۴
تاریخ انتشار: ۱۶:۲۷ - ۱۱ دی ۱۳۹۸
فرمانده کل سپاه پاسداران:
اهواز- فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: وابستگی به کسانی که اظهار دوستی و یا دشمنی میکنند برای حل مشکلات اشتباه است و برای این مهم باید به خودمان متکی باشیم.


به گزارش خبرنگار آراس، حسین سلامی در آیین اهدای جهیزیه به زوج های تازه عروس و داماد شهرستان ماهشهر اظهار کرد: ازدواج مظهر زیبای یکی شدن و فلسفه ازدواج آرامش است،  نتیجه زندگی مشترک است باید این گونه باشد.

وی با بیان اینکه باید در زندگی مشترک گذشت را سرلوحه خود قرار دهید، افزود: زندگی پر از فراز و نشیب است و شیرینی زندگی تحمل همین سختی ها است.

  فرمانده کل سپاه پاسداران تصریح کرد: ما در جامعه مشکلاتی داریم وقتی در درون مردم، شهرها و روستاها حضور پیدا می کند با نمای جدیدی از این مشکلات روبرو می شویم اما این مشکلات بسیار کوچکتر از توانایی ما برای حل آنها هستند.

فرمانده سپاه پاسداران بیان کرد: ما در ایران اسلامی یک خانواده هستیم و روح برادری و یکی بودن منجر شده است که  شادی هایمان را با هم قسمت می کنیم در غم و سختی های یکدیگر شریک می شویم وقتی دست هایمان را به هم دهیم و به خداوند تکیه کنیم همه مشکلات ما حل می شود.

وی خاطر نشان کرد: وابستگی به کسانی که اظهار دوستی و یا دشمنی میکنند برای حل مشکلات اشتباه است و برای این مهم باید به خودمان متکی باشیم.

سلامی عنوان کرد: برای حل مشکلات نباید حتی میل خفیف به ظالمان داشته باشیم و تمایل به دشمن موجب قطع شدن نصرت خداوند می شود.

فرمانده سپاه پاسداران اذعان کرد: اینکه ما اینجا هستیم مامور و فرستاده از سوی رهبر معظم انقلاب هستیم این آرزوی رهبر ما است آرامش ، رفاه، عزت این مردم محقق شودو فرمان دادند همه امکانات و تجهیزات برای حل مشکلات جامعه بکار بگیریم ما  اینجا آمده ایم که به این  تکلیف که شرعی، قانونی و سازمانی  است انجام دهیم و کمک کنیم این مسائل کاهش پیدا کند.

وی گفت: دستمان را به سوی دستگاه های دولتی و خیرین دراز می کنیم و دست های آنها را می فشاریم که با کمک آنها بتوانیم مشکلات را کاهش و ریشه کن کنیم .

سلامی خاطر نشان کرد: طبق برنامه ریزی های صورت گرفته یکصد دستگاه خانه، مدرسه، درمانگاه  در این منطقه احداث خواهد شد و همچنین سبد های معیشتی و کارگاه های اشتغال زایی  از جمله برنامه های تدوین شده در این منطقه است.

فرمانده سپاه پاسداران بیان کرد: باید تلاش کنیم تا زندگی شایسته ای که برازنده ملت ما است حاصل شود، ما نمی توانیم با آرامش سر به بالین بگذاریم در صورتی که در یک نقطه ای هموطن ما دچار مشکل باشند.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار