کد خبر: ۳۴۶۱۱
تاریخ انتشار: ۱۹:۳۶ - ۰۱ آبان ۱۳۹۸
مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان بر تکمیل زیر ساخت شهرکها و نواحی صنعتی استان تاکید کرد.
به گزارش آراس: اخلاق محمدیان در بازدید از شهرکهای صنعتی اندیمشک بر لزوم تکمیل زیرساخت در شهرکها و نواحی صنعتی استان تاکید کرد.

وی با اشاره به اهمیت شهرکهای صنعتی برای جذب سرمایه گذار، استقرار واحدهای صنعتی و ایجاد اشتغال پایدار گفت: توسعه کیفی در شهرکهای صنعتی استان مهمترین اولویت در زمینه اجرای طرحهای عمرانی است.
مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان در بازدید از شهرک صنعتی شماره یک اندیمشک از تجهیز ایستگاه آتش نشانی این شهرک به یک دستگاه خودرو با اعتبار 5 میلیارد ریال خبرداد.

محمدیان ضمن بازدید از عملیات اجرایی شبکه فاضلاب شهرک صنعتی شماره یک اندیمشک با اعتبار 6 میلیارد ریال گفت: این پروژه هم اکنون در دست اجرا بوده و 70 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

محمدیان در زمینه عملیات خیابان سازی و روشنایی بخشی از خیابان های شهرک صنعتی شماره 2  اندیمشک  با 60 درصد پیشرفت فیزیکی بیان داشت:  اعتبار اختصاص داده شده به این بخش 23 میلیارد ریال می باشد و تا پایان سال به اتمام خواهد رسید.

گفتنی است در استان خوزستان 34 شهرک و 39 ناحیه صنعتی مصوب وجود دارد که در 51 شهرک و ناحیه صنعتی واگذاری زمین به متقاضیان صورت می گیرد و بقیه در حال احداث و تکمیل زیرساختهای اولیه می باشند .
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار