کد خبر: ۳۴۴۷۷
تاریخ انتشار: ۱۱:۵۶ - ۱۶ مهر ۱۳۹۸
رئیس و اعضای شورای شهر و سرپرست شهرداری مسجدسلیمان روز دوشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۸ با مدیر عامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب دیدار و گفتگو کردند.
به گزارش آراس: این نشست در دفتر مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان برگزار شد و نحوه تعامل و همکاری شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب جهت خدمت رسانی به مردم مسجدسلیمان مورد بررسی قرار گرفت.

در این نشست مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب بر خدمت‌رسانی به مردم در چارچوب عمل به مسئولیت های اجتماعی تاکید کرد و گفت: خدمت رسانی به مناطق پیرامونی را در چارچوب قوانین و مقررات وظیفه خود می دانیم و در سال های اخیر نیز خدمات قابل ملاحظه ای به شهرها و مناطق محیط پیرامونی خود ارائه داده ایم اما به دلیل اینکه برای آنها تبلیغ نمی کنیم بسیاری از مردم از آنها بی اطلاع اند.

مهندس احمد محمدی با بیان اینکه فعالیت‌های عام المنفعه باید در حوزه هایی انجام شود که عموم مردم از آن بهره مند شوند افزود: مسجد سلیمان به لحاظ ظرفیت هایی که دارد می تواند قطب و نماد گردشگری صنعتی باشد و از این منظر موجب آبادانی این شهر گردد.

وی تصریح کرد: همه دستگاه های اجرایی باید به فراخور وظیفه و توانی که دارند نسبت توسعه و پیشرفت مسجدسلیمان همت کنند.

مهندس محمدی گفت: مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان تعصب و اهتمام ویژه‌ای نسبت به رفع مشکلات این شهر دارند و از هیچ کمکی برای خدمت رسانی به شهروندان دریغ نمی کنند.

وی خاطر نشان کرد: با توجه به شرایط منطقه، بایستی در چارچوب مقررات، خدمات مناسب به شهر مسجدسلیمان و سایر مناطق شهری و روستایی و عشایری  در حوزه تحت سرپرستی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجد سلیمان ارائه شود. گرچه هم اکنون محدودیت های مالی وجود دارد اما ان شاءالله چنانچه گشایشی حاصل شود میزان و کیفیت مسئولیتهای اجتماعی بهبود خواهد یافت.

در این نشست وحید زمانی حموله رئیس شورای اسلامی شهر مسجدسلیمان و محمد زراسوندی علی پور سرپرست شهرداری مسجدسلیمان با تشکر از خدمات و حمایت های شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان و شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب خواستار توجه بیش از پیش این شرکت ها به شهر مسجد سلیمان شدند.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار