کد خبر: ۳۴۱۸۸
تاریخ انتشار: ۱۵:۰۶ - ۲۳ شهريور ۱۳۹۸
غلامرضا شریعتی گفت: در خصوص ایمنی آسانسورها در اماکن عمومی و دستگاههای اجرایی به دلیل اهمیت موضوع و آسیب هایی که در پی دارد نیاز است در این زمینه برخورد جدی صورت بگیرد.
استاندارخوزستان بر ارتقا ایمنی آسانسورها در اماکن عمومی و دستگاههای اجرایی تاکید کرد

به گزارش آراس: غلامرضا شریعتی در شورای استاندارد که امروز شنبه در سالن جلسات حوزه استاندار برگزار شد؛ اظهارکرد: در خصوص ایمنی آسانسورها در اماکن عمومی و دستگاههای اجرایی به دلیل اهمیت موضوع و آسیب هایی که در پی دارد نیاز است در این زمینه برخورد جدی صورت بگیرد.

وی افزود: با توجه به اینکه چنین مواردی شاخص های کیفیت زندگی را نشان می دهد، متولیان امر باید جهت ارتقای کیفیت ارائه خدمات عمومی بیشتر ورود کنند و با خاطیان برخورد شود.

استاندارخوزستان در خصوص صدور مجوز های احداث خانه بازی و وسیله های بازی در پارک ها تصریح کرد: در این باره اداره کل استاندارد با واحدهای غیرمجاز و واحدهایی که ایمنی را رعایت نمی کنند برخورد جدی کند همچنین سازمان صنعت معدن تجارت و شهرداری ها هنگام صدور مجوز حتما موارد ایمنی را در قرارداد با سرمایه گذار لحاظ کنند.

شریعتی بیان کرد: در زمینه ورود کالاها در بنادر باید بین سازمان های مربوطه وحدت رویه بوجود بیاید تا هنگام ورود کالا با یک آزمایش کیفیت و کمیت کالاها بررسی شود.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار