کد خبر: ۳۴۱۶۵
تاریخ انتشار: ۱۳:۰۷ - ۱۹ شهريور ۱۳۹۸
در شانتاژهای اخیر ، مبنی بر استیضاح شهردار جوان و کوشا نمایندگان هشیار مردم اهواز که از این نیرنگ به ستوه آمدند، واکنشی جانانه به این وضعیت نشان دادند.
حمایت بیدریغ اعضای محترم شورای شهر اهواز  از شهردار  منتخب شورا

آراس" در این راستا، ایزدی عضو شورای شهر اهواز در مصاحبه ای با یکی از سایت های خبری مطرح در اهواز اظهار کرد: شهردار شاعری سبک مدیریتی خاص خود را دارد و افرادی را برای مدیریت انتخاب می کند که می تواند با آن ها همکاری کند، راحت تر به مردم خدمت کند و مشکلات شهری را مرتفع سازد، در واقع به همین دلایل هم تغییر و تحولات مدیریتی را انجام داده است.
همچنین موسی پور یکی از نمایندگان بسیار پاکدست و مجبوب شورا با نصب وضعیت وات ساپی خود با عنوان: زمانی افتخار برخی در شهرداری این بود که حقوق عقب افتاده نه ماه قبل کارگران پرداخت شده و از این جهت انتظار تشکر هم داشتند ولی اکنون صحبت از حل گره قطار شهری در میان است!
رسما اعلام کرد که شاعری از مرز حقوق گذشته است و به قطار شهری که در هاله ای از ابهام بسر می برد فکر می کند.
در ادامه سید ناصر موسوی نیز با نصب وضعیت واتس اپی خود اعلام کرد: با تفکر و مدیریت جوان انقلابی همراهیم
در ادامه عضوی دیگر در رابطه با شایعه سازی و جریان سازی های اخیر عده ای خارج از شورا اعلام کرد: شاعری در سه ماه اخیر خود را به مردم شهر ثابت کرد و شورای پنجم را از مشکلات عدم عملکرد نجات داد.البته اعضای دیگر شورا در محافل های خصوصی از رضایت مندی از شهردار جوان و با انگیزه صحبت می کنند. در حالی که شاعری و تیم جوانش سخت مشغول خدمت رسانی به مردم هستند متاسفانه عده ای در پشت جریانی خاص که  در اینده بیشتر می گوییم از این  جریان، اقدام به شانتاژ کرده اند که همین جا از مردم در صحنه و فعالان اجتماعی خواهش می کنم گوش به این شایعات نداده و در انتشار این شایعات همراهی نکنند.
شاعری شهردار منتخب شورای پنجم که در ادامه نارضایتی شورای از عملکرد قبل، اکثریت اعضا به عنوان سرپرست و شهردار کلانشهر اهواز انتخاب شده و تا کنون سه ماه از صدارت او می گذرد با کارنامه ای درخشان رضایت وزارت کشور ، استاندار خوزستان و مسوولان استانی ، نخبگان ،فعالان اجتماعی و مردم در صحنه را بدست آورده است.
شاعری در اولین حرکت بسیجی خود قسمتی از پل شهید کجباف را راه اندازی کرد و قول داد قبل از سال،  کل پروژه را تحویل مردم خونگرم اهواز بدهد.
همچینین در همین راستا شاعری میدان پنج نخل را که زمان زیادی از عمر آن گذشته بود و خطر اتفاقات نا خوشایند به دلیل فرسودگی بدنه نخل ها وجود داشت را   تعویض نمود تا با رنگ آمیزی شکیل  این نماد ، تزیین کننده ی خیابان های اهواز گردد.
همچنین وی توانست با جذب سرمایه گذارهای قدرتمند، قرادادی با قرارگاه خاتم الانبیا آماده کرد و مقرر شد در سه شیفت کار ، سه پروژه را استارت بزند و در موعد نزدیک آنها را تحویل شهرداری اهواز بدهند.
در ادامه بزرگترین اقدام شاعری آسفالت کل مناطق مرفه و غیر مرفه اهواز است که می توان یکی از بزرگترین پروژه های چند ساله اخیر دانست و خیابان های شهر اهواز را برای یک دهه از آسفالت بی نیاز می کند.
یکی از حسن های این پروژه ،آسفالت مناطق کم برخوردار و در اصل مناطقی که تا کنون آسفالت نشده ، بوده است.
شاعری همچنین وضعیت محل دفن پسماند و نیز مسئله عقیم سازی سگ های بلاصاحب را با برنامه خاص سازمان مدیریت پسماند به اتمام رسانید و در همین راستا مدیران نفت بازدیدی از این محل نموند و با خرسندی مایل به همکاری متقابل با شهرداری شده اند.
الان می توان به قاطعیت گفت که شاعری اهواز را محیط امنی برای سرمایه گذاران نمودن و شاید تاثیر آن بستن چند تفاهمنامه همکاری با بعضی شرکتهای سرمایه گذاری ، اشاره کرد.
شاعری سرعت بعضی پروژه های دیگر نیمه تمام را در این  سه ما دوچندان کرد.
از تایید حکم شاعری تا کنون نزدیک به سه ماه می گذرد، شاعری توانسته تا کنون کارنامه ای درخشان از خود بجای نهد، همچنین برنامه های دراز مدتی نیز در دست تهیه دارد. 
از اقدامات مهم شاعری در تغییرات ساختار شهرداری کنار نهادن برخی مدیران که سالیان سال آن کرسی را داشتن  و گماردن مدیران جوان و با انگیزه بوده که بر اساس فرمایشات مقام معظم رهبری و گام دوم انقلاب عمل نمودن و این عمل تاثیری شگرف در تحول در شهر در همین مدت محدود شده است.
امیدواریم شورای محترم شهر اهواز بیاد داشته باشند که این شهر شهردار عملگرا می خواهد نه شعاری.

شهر اهواز در حال تحول است و در گو شه و کنار این شهر از وضعیت ایجاد شده رازی هستند.
مسوولان استانی ، شورای شهر و نخبگان هم همانند گذشته از شرایط فعلی حمایت می کنند.
و سخن آخر..
ای کسانی که قصد دارید با ایجاد شایعه جلوی تحول ایجاد شده را بگیرید. از خدا بترسید و دست از این کارها بردارید. که همانا خداوند و مردم در مقابل منافقان و فتنه گران هستند .

ولعاقبه للمتقین
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار