کد خبر: ۳۴۱۶۰
تاریخ انتشار: ۱۴:۱۵ - ۱۷ شهريور ۱۳۹۸
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب کلانشهر اهواز خبر داد:
بهنام مریدی ادامه داد: عملیات رفع مشکل دفع فاضلاب خیابان ۹ کوی مدرس از امروز آغاز شده و نهایتا تا هفته آینده و پیش از آغاز بارندگی ها به اتمام خواهد رسید.
ساماندهی وضعیت فاضلاب کوی مدرس پیش از آغاز فصل بارندگی

به گزارش آراس: مدیرعامل شرکت آبفا اهواز با تاکید بر ضرورت ساماندهی وضعیت دفع فاضلاب در کوی مدرس (خروسیه) اهواز گفت: باتلاش واحدهای عملیاتی انتظار می رود این مشکل تا پایان هفته و پیش از آغاز فصل بارندگی مرتفع گردد.

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آبفا اهواز،  بهنام مریدی به بازدید دو هفته ی اخیر خود از وضعیت موجود و دیدار مردمی با شهروندان در یکی از مساجد منطقه اشاره داشت و افزود: بازنگری طرح اصلاح معضل دفع فاضلاب منطقه انجام شده که درصورت تامین اعتبار عملیاتی خواهد شد.

وی ادامه داد: پیمانکار این طرح مشخص شده و از دو ماه پیش در محل مستقر است.

مدیرعامل شرکت آبفا اهواز خبر داد: عملیات رفع مشکل دفع فاضلاب خیابان ۹ کوی مدرس از امروز آغاز شده و نهایتا تا هفته آینده و پیش از آغاز بارندگی ها به اتمام خواهد رسید.

مریدی همچنین با اشاره به امکان بروز حوادث غیرمترقبه در حین اجرای عملیات حفاری در راستای رفع معضلات آب و فاضلاب در سطح شهر ،گفت: در کوی مدرس اگر حادثه غیر مترقبه ای در خلال حفاری رخ ندهد تلاش می کنیم در موعد مقرر کار انجام شود.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار