کد خبر: ۳۳۹۳۳
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۱۳:۳۹ - ۲۷ مرداد ۱۳۹۸
طی حکمی از سوی علی کیهانیان دبیر کل حزب حامیان انقلاب اسلامی، محمد سرکوهکی از فعالان سیاسی اجتماعی در خوزستان به سمت دبیری این حزب در اهواز منصوب شد.
محمد سرکوهکی دبیر حزب جمعیت حامیان انقلاب اسلامی در استان خوزستان و کلانشهر اهواز شد


به گزارش آراس: محمد سرکوهکی طی دو دهه خدمت به جامعه ورزشی اهواز، در مناصب مختلف چهره ای مردمی و نزدیک به بدنه مردم از خود نشان داد. 
همواره در جایگاه هایی که انتصاب شد سعی و تلاش نمود تا چهره ی خوبی از خود به جای نهد و همین امر باعث شده همواره در کارهای اجتماعی و سیاسی جزوی از خط شکن ها باشد.

اکنون که احزاب در حال شکل گیری هستند و جامعه مدنی محتاج است تا با ایجاد احزاب به جایگاه واقعی خود برسد، جمعیت حامیان انقلاب اسلامی نیز در تهران شروع به کار نمود و علی کیهانیان دبیر کل این حزب شاخه های خود در استان ها را معرفی کرد.

طی این حکم محمد سرکوهکی به عنوان دبیر  حزب در اهواز به استاندار خوزستان و فرماندار اهواز معرفی گردید. 

در متن حکم آمده جناب دکتر سرکوهکی بر اساس تعهد ، شایستگی ، تجارب ارزنده و خدمات شایانی که به نظام مقدس جمهوری اسلامی در مناصب مختلف انجام نمودین به این جایگاه منصوب می گردید.

شایان ذکر است محمد سرکوهکی در دو دهه و اندی خدمت به مردم در مناصب مختلف همیشه به بدنه های مردمی نزدیک بوده و دارای محبوبیت خاصی بین مردم در استان خوزستان می باشد.
 
برای محمد سرکوهکی از خداوند منان آرزوی موفقیت داریم.
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
مهدي اكبريان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۹
0
0
انتخاب شايسته اي است.تبريك به دكتر سر كهكي
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار