کد خبر: ۳۳۸۵۲
تاریخ انتشار: ۱۸:۰۰ - ۲۰ مرداد ۱۳۹۸
استاندارخوزستان گفت: وضعیت تقاطع غیرهمسطح چهارراه شوش با برگزاری دومین نشست در تهران بزودی مشخص ونهایی می شود
تقاطع غیرهمسطح شوش بزودی تعیین تکلیف می شود

به گزارش آراس: غلامرضا شریعتی شنبه شب در حاشیه کلنگ زنی و افتتاح چند طرح در شوش افزود: دومین نشست درخصوص این طرح باحضور معاون رییس جمهوری و رییس سازمان میراث فرهنگی، کارشناسان، نماینده شوش درمجلس، فرماندار و شهردار شوش هفته آینده برگزار می شود که امیدواریم برای تعیین تکلیف این طرح به نتیجه نهایی برسیم.

وی درخصوص افتتاح وکلنگ زنی چند طرح در شهرستان شوش نیز گفت: فاز نخست پست ۳۳/۱۳۲ کیلوولت دانیال،  خط انتقال ۱۳۲ کیلوولت دومداره دانیال به شهیددرویشی بطول ۱۷کیلومتر و احداث فاز نخست پست۳۳/۱۳۲ کیلوولت شهید درویشی با ظرفیت ۳۰مگاولت آمپر بهره برداری شدند که برای این سه طرح حدود ۲۲۵ میلیارد ریال هزینه شده است.

استاندار خوزستان افزود: با تکمیل دیگر فازهای این طرح ها ظرف یکسال ونیم آینده برق شهرستان شوش برای ۱۵ سال آینده تضمین خواهد شد.

وی ادامه داد: شوش ظرفیت های زیادی در زمینه صنعت، صنایع تبدیلی، گردشگری و کشاورزی دارد که نیازمند برق است.

استاندار خوزستان گفت: این طرح ها در روستای بیت سخی دربخش مرکزی و در مجاور روستای عنکوش در بخش فتح المبین اجرا شده اند.

وی با اشاره به کلنگ زنی دبیرستان دخترانه ۶ کلاسه در کوی وهب با نام خیر مرحوم حاج کاظم حمدانی اظهار داشت: این مدرسه در مساحت ۹۴۰ مترمربع و زیربنای ۷۵۰ مترمربع با اعتباری افزون بر ۲۵ میلیارد ریال ظرف مدت ۶ ماه احداث می شود.

خیر مدرسه ساز حمید حمدانی نیز به خبرنگاران گفت: این دومین مدرسه احداث شده درمناطق محروم شهرستان است و در قالب دارالقرآن،   هنرستان ومراکز کارودانش فعالیت خواهد کرد.

وی افزود:  امیدواریم این مدرسه ۶ کلاسه تا نوروز ۹۹ به بهره برداری برسد.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: