کد خبر: ۳۳۸۲۷
تاریخ انتشار: ۲۲:۴۸ - ۱۶ مرداد ۱۳۹۸
عضو شورای شهر در بازدید از پروژه آسفالت محله به محله:
صبح امروز دو عضو شورای اسلامی شهر اهواز و دستیار ویژه شهردار از پروژه آسفالت محله به محله در علی‌آباد و زویه واقع در منطقه 3 شهری اهواز بازدید کردند.
چرخ توسعه اهواز شتاب بیشتری گرفته است

به گزارش آراس: حجت‌الاسلام جاسم موسی پور عضو شورای شهر اهواز در حاشیه بازدید از پروژه آسفالت محله به محله علی‌آباد و زویه ضمن تشکر از شهردار اهواز بابت توجه به مناطق محروم، اظهار کرد: علی‌رغم انباشته شدن مشکلات فراوان زیرساختی، چرخ توسعه اهواز شتاب بیشتری گرفته است و این وعده مقام معظم رهبری است که می‌فرمایند: «در اوج مشکلات، انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی هیچ‌گاه دچار بن‌بست نخواهد شد و با نیروی جوانی با رویکردی جهادی و انقلابی می‌توان از مشکلات گذشت و آن‌ها را حل کرد.»

وی افزود: مشکلات فراوانی در سطح شهر اهواز وجود دارد که با وجود مدیران کارآمد و متخصص در بدنه شهرداری و حمایت استاندار خوزستان در زمینه تخصیص منابع موردنیاز و حمایت قاطع از مدیریت شهری، شهرداری اهواز و شورای اسلامی دوره پنجم اهواز توانستند اقدامات قابل قبولی را در سال 98 در سطح شهر برنامه‌ریزی کرده و به مرحله اجرا برسانند.

موسی پور گفت: ازجمله این اقدامات طرح آسفالت محله به محله شهر اهواز است که در حال اجرا است و این طرح نمود و رضایت مردمی خوبی را در پی داشته است.

عضو شورای شهر اهواز عنوان کرد: تاکنون 120 هزار مترمربع عملیات آسفالت و بیش از 35 هزار مترمربع تراش آسفالت در 20محله شهر انجام شده که از این مقدار 50 هزار مترمربع در محلات کم برخوردار شهر نظیر زویه، علی‌آباد، کریشان، زعفرانیه و رزمندگان کار آسفالت انجام شده است.

موسی پور با بیان اینکه در 100 محله دیگر نیز این طرح اجرا می‌شود، اظهار کرد: در حال حاضر بررسی، آسیب‌شناسی و عیب‌یابی در سایر محلات شهر نظیر مهدیس، علوی و کیانشهر در جریان است تا به‌تدریج اکیپ‌های آسفالت به این مناطق وارد شوند.

وی گفت: همه این خدمات در اوج مشکلات اقتصادی و کمبودها در سطح کشور و استان و شهرداری اتفاق می‌افتد، همچنین پرداخت حقوق کارکنان شهرداری با وجود افزایش قابل‌توجه دستمزدها (بیش از 40درصد) نیز با ثبات نسبتی انجام می‌شود و این افزایش دستمزدها مانع از تزریق اعتبارات به پروژه‌های عمرانی نشد.

عضو شورای اسلامی شهر اهواز درخصوص عملکرد شاعری شهردار اهواز، عنوان کرد: در این سه ماه محل قضاوت در خصوص عملکرد شهردار اهواز باقی مانده و جای قضاوت هنوز هست اما حرکت پرشتابی را به‌خصوص در طرح آسفالت محله به محله شاهد بودیم و امیدواریم این روند مثبت را همچنان پرشتاب‌تر با اراده شهردار اهواز و حمایت استاندار خوزستان در تخصیص منابع موردنیاز در سایر محلات شهر به‌ویژه مناطق نیز شاهد باشیم.

وی افزود: همه ما در هر جایگاهی که هستیم باید با اتحاد و همدلی باید تلاش کرد که فضای آرام، منطقی و به‌دوراز حاشیه را برای خدمت کردن شهردار اهواز و مدیران شهرداری فراهم کنیم.

چرخ توسعه اهواز شتاب بیشتری گرفته است

چرخ توسعه اهواز شتاب بیشتری گرفته است

چرخ توسعه اهواز شتاب بیشتری گرفته است

چرخ توسعه اهواز شتاب بیشتری گرفته است

چرخ توسعه اهواز شتاب بیشتری گرفته است

چرخ توسعه اهواز شتاب بیشتری گرفته است


نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: