کد خبر: ۳۳۸۲۶
تاریخ انتشار: ۲۲:۳۷ - ۱۶ مرداد ۱۳۹۸
کعب عمیر:
رحیم کعب عمیر با اشاره به اقدام بسیار خوب شهردار اهواز، اظهار کرد: اولویت اول رسیدگی به مناطق محروم است زیرا نیازهای بیشتر و مهم‌تری دارند و پس‌ازآن خدمت‌رسانی شامل دیگر مناطق نیز می‌شود.
اولویت اول رسیدگی به مناطق محروم است

به گزارش آراس: وی افزود: انتظار داریم بقیه مجموعه‌های استانی نیز همکاری لازم را در خصوص تأمین اعتبارات مالی با شهرداری اهواز داشته باشند.

عضو شورای شهر اهواز با اشاره به وضعیت نامناسب برخی مناطق اهواز، عنوان کرد: اهواز به‌عنوان مرکز استان خوزستان بیش از یک‌سوم جمعیت استان را دارا است و به‌عنوان نگین خوزستان است اما برخی مناطق آن همچنان در محرومیت کامل به سر می‌برند و انجام اقدامات و رفع محرومیت نیازمند پرداخت حق آلایندگی است.

وی گفت: با رایزنی‌های انجام شده مقرر شد که حق آلایندگی به‌صورت اقساط پرداخت شود تا در جهت انجام کارهای عمرانی و رفاهی برای شهروندان هزینه شود.

کعب عمیر با اشاره به حمایت شورای شهر از شهردار اهواز، اظهار کرد: در بخش عمران شهرداری اهواز حرکت خوبی آغاز کرده است و امیدوارم این حرکت شتابنده در مناطق محروم به‌زودی شامل دیگر مناطق شود و باوجود کمبود نقدینگی بتوان خدمات مؤثری به مردم ارائه کرد.

وی در خصوص عملکرد شهردار اهواز گفت : فعلا زود است که در خصوص عملکرد شهردار اهواز اظهار نظر کنیم، اما تاکنون به خوبی حرکت کرده و عزم خود را در این زمینه جزم کرده است.

این مقام مسئول همچنین در خصوص انتصابات نیز گفت : ما از شهردار جوان انتظار داریم با در نظر گرفتن تعهد، تخصص و شایسته سالاری، افراد پاک دست را در مجموعه شهرداری بکار گیرد تا به اهداف شورا که همان خدمت به شهروندان و ایجاد رفاه برای آنان است دست یابیم.

کعب عمیر اظهار داشت :ما سربازان این نظام هستیم و باید برای رفع محرومیت از مناطق محروم تلاش کنیم. وی همچنین از همراهی و حمایت های بی دریغ استاندار خوزستان در حمايت از شهرداری و شورا تقدیر و تشکر کرد.

اولویت اول رسیدگی به مناطق محروم است

اولویت اول رسیدگی به مناطق محروم است

اولویت اول رسیدگی به مناطق محروم استنظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: