کد خبر: ۳۳۸۱۶
تعداد نظرات: ۲ نظر
تاریخ انتشار: ۱۴:۲۸ - ۱۶ مرداد ۱۳۹۸
مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان:
رضا رضایی اظهار کرد: پروژه 7 کیلومتر ابتدایی چهار خطه کردن جاده شوشتر - دزفول طراحی و اسناد آن آماده شده و از هفته آینده به مناقصه خواهد رفت.
اختصاص ۱۶۰ میلیارد ریال برای چهارخطه کردن جاده شوشتر- دزفول

مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان از اختصاص ۱۶۰ میلیارد ریال برای چهار خطه کردن جاده شوشتر- دزفول خبر داد و گفت: به زودی عملیات اجرایی این طرح آغاز می‌شود. 

رضا رضایی  اظهار کرد: پروژه 7 کیلومتر ابتدایی چهار خطه کردن جاده شوشتر - دزفول طراحی و اسناد آن آماده شده و از هفته آینده به مناقصه خواهد رفت.

وی افزود: در مجموع ۳۰ کیلومتر از این محور نیاز به چهار خطه شدن دارد که ۱۸ کیلومتر از این محور در حوزه شهرستان دزفول و 12 کیلومتر از این محور در حوزه شوشتر است.

مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان تصریح کرد: محور شوشتر- دزفول بار ترافیکی زیادی دارد و ارتباط برخی شهرهای شمالی خوزستان را با مرکز کشور برقرار می‌کند و از این رو دارای اهمیت است تا این محور هرچه سریعتر چهار خطه شود.

رضایی عنوان کرد: این جاده از نظر استراتژیک نیز اهمیت بسیار ویژه‌ای دارد و در فروردین امسال که جاده اهواز -اندیمشک به زیر آب رفت، ترافیک به این محور هدایت شد و توانست گره‌گشای تردد در محورهای منتهی به شمال استان باشد.

انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
محسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۳
0
0
خیلی جاده اش مرگباربخصوص شب ترسناک
محسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۳
0
0
خیلی جاده اش مرگباربخصوص شب ترسناک
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار