کد خبر: ۳۳۷۶۹
تاریخ انتشار: ۱۱:۳۵ - ۱۲ مرداد ۱۳۹۸
عضو هیئت مدیره شرکت لوله سازی اهواز:
عضو هیئت مدیره شرکت لوله سازی اهواز از حمایت های ویژه مدیرعامل صندوقِ بازنشستگی با هدف رونق خط تولید و همکاری دادستانی اهواز و استاندار برای رفع بدهی 10 ساله شرکتِ لوله سازی خبر داد.
تلاش مدیرعامل صندوق بازنشستگی برای رونقِ تولید در صنایع خوزستان

به گزارش آراس: حسام خوش بین فر عضو هیئت مدیره شرکت لوله سازی اهواز افزود: شرکت لوله سازی اهواز اولین شرکتی است که توانست ۵۰ کیلومتر از پروژه ملیِ گوره_جاسک را تولید و آزاد کند و امیدواریم در آینده نزدیک، باقی لوله ها را نیز تولید و به کارفرما تحویل دهیم.

وی افزود: موفقیت ما در این پروژه از نتایج حمایت ها و تدبیر دکتر صالحی مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری است. حمایت های شبانه روزی و بی دریغ ایشان از مجموعه لوله سازی اهواز و فولاد اکسین باعث شد چرخه ی تولید در استان شاهد حرکت بزرگی باشد که برای اولین بار ما بتوانیم تولید ورق های ترش را در کشور داشته باشیم.

خوش بین فر از همکاری دادستانی اهواز و استاندار برای رفع بدهی ۱۰ ساله ی شرکتِ لوله سازی و حمایت های ویژه صندوقِ بازنشستگی با هدف رونق خط تولید خبر داد.

وی یاداور شد: طی جلسه اخیری که با دادستان و استاندار محترم خوزستان داشتم، پیرامونِ حلِ مشکلاتِ شرکت لوله سازی اهواز و بانک پاسارگاد تدابیر مناسبی اتخاذ کردند و از هر دو بزرگوار تشکر ویژه دارم.

خوش بین فر با بیان اینکه دادستان اهواز برای کمک به صنعت و تولید عزمِ جدی دارد توضیح داد: همه ی َهم و غم دادستان معطوف به منویات رهبری درخصوص "رونق تولید" برای کمک به مجموعه شرکت لوله سازی اهواز و تولید است.

تلاش برای رفع بدهی 10 ساله لوله سازی اهواز

وی گفت؛ دادستان توانست در این زمینه بسیار کمک بدهد و با دعوت از مدیرعاملِ محترم بانک پاسارگاد توانست برای خیلی از بدهی ها تخفیف بگیرد و چالش ۱۰ ساله ی شرکت لوله سازی اهواز با بانک پاسارگاد امیدواریم با کمک دادستان و استاندار محترم حل کنیم. با رفعِ این مشکل، دغدغه ی ۱ هزار و ۷۰۰ نیروی این شرکت برطرف می شود و با انگیزه ی بیشتر به سوی تولید حداکثری گام برمیدارند.

شرکت لوله سازی اهواز با تولید لوله های پروژه ی خطوط لوله ی گوره _ جاسک توانست ۵۰ کیلومتر اولیه را تولید کند. شرکت فولاد اکسین طی ماه جاری برای اولین بار در شرایط تحریم توانست ورق های ترش را تولید و در اختیار شرکت لوله سازی اهواز بگذارند.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: