کد خبر: ۳۳۷۵۸
تاریخ انتشار: ۲۳:۱۵ - ۰۹ مرداد ۱۳۹۸
شهردار اهواز گفت: از جمله مشکلات اهواز این است که بسیاری از مشکلات و خرابی‌ها پس از دوران 8 سال دفاع مقدس هنوز در شهر باقی مانده است.
بسیاری از خرابی‌های اهواز از دوران جنگ هنوز باقی مانده است

به گزارش آراس: موسی شاعری امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: وسعت شهر اهواز با جمعیت آن سنخیتی ندارد و طی این سال‌ها شاهد توزیع نامتوازن در اهواز بوده‌ایم؛ یکی از مشکلات جدی اهواز بحث آب و هوای آن است که شاید بتوان گفت گرم‌ترین کلانشهر حتی در سطح دنیا است و از طرفی رطوبت بالا هم مزید بر علت می‌شود که مشکلات افزایش یابد و به طور مثال در حوزه خدمات شهری فرسایش وسائل و تجهیزات بالا برود.

وی افزود: یکی دیگر از مشکلات اهواز این است که بسیاری از مشکلات و خرابی‌ها از پس از دوران 8 سال دفاع مقدس در شهر باقی مانده است؛ در بحث فضای سبز شهری نیز مشکلاتی داریم که باید به صورت جدی به آن پرداخته شود.

شهردار اهواز در خصوص پروژه قطار شهری اهواز گفت: امروز قطار شهری ما 28 درصد پیشرفت فنی داشته است که قراردادی که آن زمان بسته شده قرارداد خوبی نبوده و جای حرف دارد. سال‌ها است که پروژه تقریبا متوقف است و کارگاه‌های مترو چهره بدی برای شهر ایجاد کرده‌اند. 

وی ادامه داد: به‌ هرحال تمام تلاش خود را برای ایجاد روند مثبت در پروژه به کار می‌گیریم؛ کار بسیار سخت است اما باید بگویم طبق شرایطی می‌شود امیدوار بود که فاز یک پروژه متروی اهواز تا یک سال آینده به بهره‌برداری برسد که در این جهت گام‌هایی برخواهیم داشت.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: