کد خبر: ۳۳۶۱۱
تاریخ انتشار: ۱۹:۱۳ - ۲۹ تير ۱۳۹۸
مشاور مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب در امور اجرایی و پیگیری گفت: عملیات اجرایی ساخت مدرسه 9 کلاسه متوسطه دوره اول در مجموعه مسکونی 2000 واحدی نفت اهواز 15 درصد پیشرفت دارد
 ساخت مدرسه متوسطه مجموعه 2000 واحدی نفت اهواز به پیشرفت 15 درصدی رسید

به گزارش آراس:مهندس محمد خانچی ،پروژه ساخت این مدرسه با اعتبار 26 میلیارد ریال از محل اعتبارات طرح کمک به عمران مناطق نفت خیز شرکت ملی نفت ایران از اواسط سال گذشته آغاز شد.

وی با بیان اینکه مجری احداث این مدرسه اداره کل نوسازی مدارس خوزستان است گفت: این مجموعه آموزشی در زمینی به مساحت 1650 متر مربع احداث می شود و مساحت ساختمان آموزشی آن 1160 متر مربع است و مجهز به 2 آزمایشگاه و کارگاه، نمازخانه و کتابخانه می باشد.

شایان ذکر است؛ ساخت مجموعه مسکونی 2000 واحدی کارکنان نفت اهواز از بهمن ماه 1389 آغاز شد که تا کنون 800 واحد آن تکمیل و واگذار شده است.

در این مجموعه احداث 6 باب مدرسه و 2 باب مسجد جانمایی شده که تا کنون2 باب مدرسه 10 و 12 کلاسه ساخته شد و به بهره برداری رسید.  ساخت یک باب مسجد و یک مجموعه ورزشی نیز در دست اقدام است که هزینه ساخت آنها از محل اعتبارات طرح کمک به عمران مناطق نفت خیز شرکت ملی نفت ایران تأمین شده است.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار