کد خبر: ۳۳۵۸۸
تاریخ انتشار: ۱۲:۱۱ - ۲۶ تير ۱۳۹۸
انتخابات هیئت رئیسه پارلمان زنان شهرستان اهواز با حضور مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری خوزستان، صالحی معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار اهواز ،موسوی رئیس اداره سیاسی و سامانی مدیر روابط عمومی فرمانداری برگزار شد
 هیئت رئیسه پارلمان زنان اهواز انتخاب شدند

هیئت رئیسه پارلمان زنان اهواز انتخاب شدند

هیئت رئیسه پارلمان زنان اهواز انتخاب شدند

هیئت رئیسه پارلمان زنان اهواز انتخاب شدند

به گزارش آراس وبه نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان اهواز در این انتخابات بعد از ارائه برنامه های نامزدها، 7 نفر پس از رای گیری با اکثریت آرا به عنوان هیات رئیسه پارلمان زنان اهواز انتخاب شدند.

پارلمان زنان شهرستان اهواز یکصد عضو دارد که از این تعداد 41 نفر سهمیه استانی می باشد.

معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار اهواز با بیان اینکه این انتخابات توسط فرمانداری و با همکاری اداره کل امور بانوان استانداری خوزستان برگزار شد، گفت:با توجه به اینکه نیمی از جامعه را زنان تشکیل می دهند نیاز است تا بانوان نیز در امورات کشور مشارکت داشته باشند.

 سید مجید صالحی افزود:نقش بانوان برای جامعه ایده ال ضرورت دارد و نیاز است، از توانمندیهای زنان بهتر استفاده شود و شرایط و زمینه را طوری فراهم کنیم تا بتوانند حضور موثری درتصمیم گیری ها و تصمیم سازی ها وتسریع در روند توسعه وپیشرفت این حوزه داشته باشند.

وی در پایان تشکیل پارلمان زنان اهواز را با اهمیت خواند و افزود:این پارلمان در آینده نزدیک تاثیرات مثبت خود را نشان خواهد داد. 
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: