کد خبر: ۳۳۵۶۶
تاریخ انتشار: ۱۰:۰۰ - ۲۵ تير ۱۳۹۸
مردم مناطق زلزله زده شهرستان مسجدسلیمان به طور بی واسطه درخواست ها و مشکلات خودرا با سرپرست فرمانداری در میان گذاشتند
 سرپرست فرمانداری پای حرف دل مردم زلزله زده نشست

سرپرست فرمانداری پای حرف دل مردم زلزله زده نشست

سرپرست فرمانداری پای حرف دل مردم زلزله زده نشست

سرپرست فرمانداری پای حرف دل مردم زلزله زده نشست

در دنياي پرشتاب امروز كه همه مي خواهند سهمي در حرف زدن و سخنراني داشته باشند ؛ شنيدن و نشستن پاي حرف مردم هنري والاست كه لازمه آن اصالت و صبوري و اندكي درنگ بر شنيدن ديگري است.

به گزارش آراس :حجت السلام والمسلمین حیدر حجتی نیا سرپرست فرمانداری به منظور رصد و پیگیری معضلات و مشکلات شهروندان زلزله زده در  جمع آنها حضور یافت و پای درد ودل آنها نشست و پاسخگوي مردم شریف و انقلابی مسجدسلیمان بود ؛ صبوري و تامل در شنيدن مشكلات شايد يكي از بارزترين خصوصيات رفتار مديريتي سرپرست فرمانداری مسجدسلیمان میباشد كه حتي آنجا كه علي رغم دغدغه هاي متعدد و حال نامساعد اين روزهاي شهرستان پس از زلزله اخیر و پس لرزه های متوالی و همچنین تعدد برنامه ها و جلسات ، اما اولويت را به شنيدن سخنان و خواست های مردم مي گذارد. 

حجت السلام والمسلمین حیدر حجتی نیاسرپرست فرمانداری به همراه تعدادی از مدیران و روئسای ادارات خدمات رسان به منظور رصد شرايط موجود و ارزيابي هاي ميداني از محله هاي زلزله زده شهرستان بازدید و با مردم  گفتگو کردند و برخی تجهیزات و اقلام مورد نیاز را در اختیار شهروندان زلزله زده قرار دادند.

حیدر حجتی نیا سرپرست فرمانداری؛  در این بازدیدضمن بررسی مشکلات و معضلات شهروندان با اشاره با اینکه حضور مسئولان در مناطق زلزله‌زده سبب تسلی خاطر آسیب‌دیدگان می‌شود عنوان کرد: روند ارزیابی ها در شهرستان باید شتاب بیشتری به خود بگیرد، و همانگونه که از ابتدا در کنار همشهریان زلزله زده بوده ایم و تا پایان بازسازی ها نیز در کنار زلزله زدگان ایستاده ایم.

حجتی نیا گفت: از مردم می خواهیم با صبوری ما را در انجام وظایفمان یاری کنند و  تلاش خواهیم کرد تا مردم عزیز نیز در کمترین زمان ممکن بتوانند از خدمات دولت استفاده نمایند ومنازل خود را تکمیل نمایند.

گفتنی است :مردم در این دیدار  اقدام فرماندار شهرستان در جهت توجه به مناطق زلزله زده را ارزشمند و قابل تقدیر دانستند و اظهارداشتند:فرماندار  از روز حادثه زلزله در این مناطق حادثه دیده حضور یافت و مشکلات آنها را بررسی و بار دیگر امروز در محلات شهرستان حضور یافت و از نزدیک مشکلات آنها را بررسی کرد.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: