کد خبر: ۳۳۵۳۶
تاریخ انتشار: ۱۲:۵۸ - ۲۲ تير ۱۳۹۸
استاندار خوزستان از تعهد وزارت نفت به تأمین ۷ هزار تن قیر برای آسفالت جاده‌ای مسیرهای مرز چذابه خبر داد
 تعهد وزارت نفت برای تأمین قیر آسفالت مسیر مرز چذابه

به گزارش آراس: استاندار خوزستان در بازدید از روند پیشرفت پروژه‌های جاده‌ای در دست انجام در مسیرهای منتهی به مرز چذابه گفت: وزارت نفت تعهد به تأمین ۷ هزار تن قیر براي کمک به پیشبرد این پروژه‌ها داده البته علاوه بر این مسئله در زمینه برخی پروژه‌ها نیز این حمایت را تقبل کرده است.

غلامرضا شریعتی با اشاره به اثرگذاری پروژه‌های جاده‌ای مسیرهای منتهی به مرز چذابه در تجارت و صادرات کشور اظهار داشت: این پروژه‌ها مسیر تردد زائران اربعین حسینی هستند و بهبود زیرساخت‌های آن ضروری است چرا که به نوعی اثر مادی و معنوی دارند.

وی خدمت به ائمه اطهار(ع) را مایه افتخار برشمرد و بیان کرد: از جمله راه‌های کسب رضایت خداوند، جلب رضایت و ایجاد رفاه برای زائران است و نتیجه آن خیر و برکت برای خادمان است.
استاندار خوزستان با تأکید بر انجام اقدامات لازم جهت ساماندهی مسیرهای منتهی به مرز چذابه توسط راه‌سازی و راهداری، افزود: پروژه‌ها باید براساس چارچوب و بازه‌زمانی تعیین شده به سرانجام برسانند.

وی با اشاره به اقدامات بهبودسازی زیرساخت‌‌ها در سه سال اخیر، ادامه داد: این اقدامات در زمینه ایجاد رونق و اشتغال در منطقه از اثرگذاری بالایی برخوردار هستند.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار