کد خبر: ۳۳۴۴۱
تاریخ انتشار: ۱۳:۴۹ - ۱۶ تير ۱۳۹۸
مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان در سی و هشتمین شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی استان خوزستان در خصوص پایش ملی محیط کسب و کار ایران با تمرکز بر استان خوزستان، گفت: این بررسی بر اساس یک مدل بین المللی در اتاق ایران تعریف و مورد اجرا قرار گرفته است
 واکاوی در زمینه تغییرات معنادار مولفه های محیط کسب و کار در خوزستان

به گزارش آراس:امید بن عباس با تاکید بر اینکه فعالان اقتصادی در این بررسی درکی که از فضای کسب و کار استان داشته اند را بیان کرده اند، افزود: خروجی این بررسی ها امروز آمار و اطلاعاتی است که تغییرات معناداری را در فضای کسب و کار استان به وجود آورده است.

وی ادامه داد: بر اساس دستور استاندار خوزستان این تغییرات باید مورد بررسی و واکاوی قرار گیرد که در این زمینه همه دستگاه ها باید راهکارها و پیشنهادات خود برای بهبود وضعیت استان را ارایه کنند.

دولتی ها به دنبال رد آماری که خلاف میلشان نباشند

معاون اداره کل جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری استانداری خوزستان نیز در این نشست با اشاره به اینکه برخی مدیران دولتی به دنبال این هستند که اصل صورت مساله را پاک کنند، گفت: آمار و اطلاعاتی که در خصوص فضای کسب و کار خوزستان مطرح شده می تواند مسیری جدید را برای بهبود شرایط رقم بزند.

حمزه خسروانی با تاکید بر اینکه دولتی ها نباید آماری که باب میلشان نیست را رد کنند، افزود: استان خوزستان نیاز دارد که سهولت کسب و کار در آن تسهیل شود.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: