کد خبر: ۳۳۲۷۲
تاریخ انتشار: ۱۸:۲۲ - ۰۴ تير ۱۳۹۸
رییس شورای شهر اهواز:
سنواتی با بیان اینکه در ۲۰ ماه گذشته شهردار سابق اقداماتی برای توسعه شهر اهواز انجام داد و شهردار فعلی باید در تکمیل و تسریع در انجام آنها تلاش ویژه کند افزود: توانمندسازی مناطق محروم و توسعه ناوگان حمل و نقل عمومی از دیگر اولویت‌های شهر اهواز است.

روزمرگی آفت شهرداری است
رئیس شورای اسلامی شهر اهواز نیز در این آئین با اشاره به اینکه روزمرگی آفت شهرداری است گفت: کلانشهرهای دیگر کشور در هوشمند سازی، طرح سیماک و روش‌های نوین مدیریت شهری بسیار جلوتر از اهواز هستند.

عبدالزهرا سنواتی ادامه داد: باید روش‌های سنتی در مدیریت شهری کنار گذاشته شود زیرا هوشمندسازی راهگشای بسیاری از مشکلات شهری است؛ همچنین هوشمندسازی در جلوگیری از فساد نقش مهمی دارد.

وی با بیان اینکه در ۲۰ ماه گذشته شهردار سابق اقداماتی برای توسعه شهر اهواز انجام داد و شهردار فعلی باید در تکمیل و تسریع در انجام آنها تلاش ویژه کند افزود: توانمندسازی مناطق محروم و توسعه ناوگان حمل و نقل عمومی از دیگر اولویت‌های شهر اهواز است.

بنابراین گزارش، اعضای شورای اسلامی شهر اهواز ۲۶ اردیبهشت امسال از مجموع ۱۳ رأی، با ۱۱ رأی موافق منصور کتانباف شهردار پیشین را استیضاح، و موسی شاعری را با ۱۱ رأی موافق به عنوان سرپرست شهرداری اهواز انتخاب کردند.

چهارشنبه ۲۹ خرداد امسال رحمانی فضلی وزیر کشور حکم انتصاب موسی شاعری کریمی، شهردار جدید اهواز را امضا کرد.

شهردار سابق اهواز به دلیل آنچه که سفر کاری عنوان شده بود در آئین معارفه شهردار فعلی حضور نیافت.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار