کد خبر: ۳۳۲۴۸
تاریخ انتشار: ۱۸:۰۵ - ۰۳ تير ۱۳۹۸
معاون امور عمرانی استاندار خوزستان:
عبیات تصریح کرد: هدف گیری در حوزه راه به درستی انجام و البته در حوزه تامین اعتبار هم در حال پیگیری بوده و فردا یک جمع‌بندی در تهران نسبت به این مسئله انجام می‌شود چون موضوع اربعین از اهمیت بالایی برخوردار است.
 شبکه برق چذابه تا قبل از اربعین باید بازسازی شود
معاون امور عمرانی استاندار خوزستان گفت: ساماندهی شبکه برق رسانی مرز چذابه باید مورد توجه جدی قرار بگیرد چون با سیلاب بخشی از کابل ها و شبکه برق آسیب دیده است.

 فاضل عبیات ظهر امروز در جلسه ستاد اربعین خوزستان اظهار کرد: طی بازدید روز جمعه از مرزهای استان، کمیته ای برای اجرایی شدن پروژه ها تشکیل و تیمی را در مرزها مستقر می کنیم که بازدید روزانه از جبهه های کاری داشته باشند.

وی افزود: برای اینکه به حداقل خواسته های خود برای اربعین امسال برسیم هنوز در بسیاری موارد به ویژه در حوزه زیرساخت کار زیادی داریم.

معاون امور عمرانی استاندار خوزستان تصریح کرد: هدف گیری در حوزه راه به درستی انجام و البته در حوزه تامین اعتبار هم در حال پیگیری بوده و فردا یک جمع‌بندی در تهران نسبت به این مسئله انجام می‌شود چون موضوع اربعین از اهمیت بالایی برخوردار است.

عبیات در ادامه گفت: در خصوص برق ساماندهی برق رسانی در هر دو مرز خصوصاً چذابه باید مورد توجه جدی قرار بگیرد چون با سیلاب بخشی از کابل ها و شبکه برق آسیب دیده است.

وی با بیان اینکه باید دو دستگاه با ظرفیت تولید آب تا ۲۰۰ مترمکعب را در مرزها مستقر کنیم، تأکید کرد: باید در روزهای آینده جبهه های بسیار فعالی را در مرز شلمچه و چذابه به منظور بهبود زیرساخت ها داشته باشیم.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار