کد خبر: ۳۳۲۲۱
تاریخ انتشار: ۱۳:۵۰ - ۰۲ تير ۱۳۹۸
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان غلامرضا شریعتی در همایش امنیت پایدار گفت: وجود امنیت زمینه ساز سرمایه گذاری ها و ایجاد رونق اقتصادی و اشتغال است و شرایط ناامن نیز موجب فرار سرمایه ها و داشته ها می شود.
 استاندار خوزستان: امنیت جزو زیرساخت های هر جامعه و لازمه انجام هر نوع کار و پیشرفتی در آن است

به گزارش آراس:شریعتی با اشاره به اهمیت مقوله امنیت گفت: هم اکنون وجه تمایز ایران اسلامی در منطقه امنیت پایدار آن است و دشمنان تلاش میکنند آنرا خدشه دار کنند. خط مقدم این رویارویی شما نیروهای امنیتی هستید که خوشبختانه توانستید با درایت شرایط را مدیریت نمایید و امنیت کشور را تامین کنید.


وی همچنین گفت: با توجه به اهمیت این موضوع دشمنان هم در همین مسیر ناامن کردن فضا در حال اقدام هستند که این اقدامات را در دو بخش انجام میدهند. یکی از طریق جاسوسی و عوامل داخلی که خوشبختانه با هوشیاری نیروهای امنیتی و اطلاعاتی و مسلح اینگونه اقدامات تحت کنترل است و در بخش دیگر از طریق تحریم ها دنبال ایجاد شرایط سخت معیشتی و بروز ناهنجاری های اجتماعی در کشور هستند.

شریعتی با اشاره به اهمیت مقوله امنیت افزود: هم اکنون وجه تمایز ایران اسلامی در منطقه امنیت پایدار آن است و دشمنان تلاش میکنند آنرا خدشه دار کنند. خط مقدم این رویارویی شما نیروهای امنیتی هستید که خوشبختانه توانستید با درایت شرایط را مدیریت نمایید و امنیت کشور را تامین کنید.

استاندار خوزستان گفت: با توجه به وضعیت اقتصادی و افزایش آمار سرقت لازم است با اقدامات لازم فضا را برای سارقین ناامن نماییم.

وی گفت: امسال انتخابات مجلس برگزار میشود و با توجه به اینکه در فصل انتخابات بعضا اختلافات محلی سر باز میکند لازم است با هماهنگی با دستگاه های مسوول نسبت به مدیریت اوضاع اقدام نماییم و خدای ناکرده شاهد تنش، درگیری و مشکلات امنیتی نباشیم تا انشاالله انتخاباتی سالم پرشور و بدون التهاب نابجا داشته باشیم.

شریعتی ضمن قدردانی از تلاش های نیروهای مسلح و انتظامی در دوره بحران سیل خوزستان گفت: در مدت اخیر نیروی انتظامی و همچنین نیروهای بسیج به صورت شبانه ریزی پای کار بودند و همواره در زمینه های مختلف همراهی داشته اند و امروز  وظیفه خود دانستم برای قدردانی از زحمات شما در جمع تان حضور داشته باشم.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار