کد خبر: ۳۳۲۱۱
تاریخ انتشار: ۱۰:۲۸ - ۰۲ تير ۱۳۹۸
پس از برخی مشکلات در زمان معاون سابق اطلاعات و اخبار،با پیگیری مسلم رحیمی مدیرکل صداوسیما مرکز خوزستان و حمایت علی علوی مدیرکل اخبار استان های صداوسیمای ایران،یکی از نیروهای جوان،مومن،متعهد و بومی به عنوان معاون اطلاعات و اخبار صداوسیما مرکز استان خوزستان انتخاب شد.
چشم انداز روشن در انتظار واحد خبر مرکز خوزستان؛ نوشتاری از محمد ملازاده

به گزارش آراس:نماینده ولی فقیه دراستان خوزستان  از عملکرد معاونت اطلاعات و اخبار صداوسیما مرکز استان خوزستان تقدیر کرد.

حجت‌الاسلام سید عبدالنبی موسوی‌فرد نماینده ولی‌فقیه در استان خوزستان و امام جمعه اهواز از عملکرد صداوسیما مرکز استان خوزستان به خصوص معاونت اطلاعات و اخبار صداوسیما مرکز استان خوزستان در انعکاس به موقع و اصولی مشکلات مردم به هنگام جاری شدن سیل در خوزستان تجلیل کرد.

حجت‌الاسلام موسوی‌فرد یکی از مهمترین علتهای بسیج شدن همه ارگانهای کشور برای حل مشکلات مردم در سیل استان خوزستان را حضور مناسبت در شبکه های سراسری رسانه ملی عنوان کرد وگفت:تلاش گزارشگران و زحمتکشان معاونت اطلاعات و اخبار صداوسیما مرکز استان خوزستان دراین زمینه بسیار مناسب بوده است. 

درسال های گذشته افکار عمومی و مسئولین نسبت به عملکرد رسانه ملی انتقادهای داشتند و اقدامات آن را سیاسی عنوان می کردند.اما حادثه سیل در کشور به خصوص استان خوزستان باعث شد که مردم به رسانه ملی اطمینان بیشتری پیدا کنند.یکی از علت های مهم این موفقیت مهم صداوسیما مرکز خوزستان و به خصوص و معاونت اطلاعات و اخبار اعتماد به نیروی بومی بوده است.

پس از برخی مشکلات در زمان معاون سابق اطلاعات و اخبار،با پیگیری مسلم رحیمی مدیرکل صداوسیما مرکز خوزستان و حمایت علی علوی مدیرکل اخبار استان های صداوسیمای ایران،یکی از نیروهای جوان،مومن،متعهد و بومی به عنوان معاون اطلاعات و اخبار صداوسیما مرکز استان خوزستان انتخاب شد.

معاون جدید که خود سال ها در اهواز مشغول به فعالیت بود با کسب تجربه و اعتماد مدیران ارشد سکان هدایت خبر را در دست گرفت.نیروی که درجوانانی،پله های موفقیت را یکی پس از دیگری سپری کرد.

پس از عبور خوزستان از بحران سیل و عادی شدن شرایط استان،قطار تغییرات خبر خوزستان به لحاظ ارتقاء سطح کیفی متوقف نشد و ما شاهد تداوم انعکاس مشکلات مردم هستیم.

گزارشگران جوان و توانمند خبر خوزستان که در سخت ترین شرایط آب و هوایی و ساعت های مختلف شبانه روز در محل اتفاقات حضور پیدا می کنند و با نشان دادن چهره واقعی مسائل بدنبال دریافت پاسخی صحیح از سوی مسئولان نیز می روند.این پیگیری ها تا دریافت پاسخ مناسبت از سوی مسئولان و برطرف شدن مشکلات از سوی خبرنگاران رسانه ملی در خوزستان دنبال می شود.

البته در معاونت اطلاعات و اخبار صدا وسیما درکنار خبرنگاران،بیش از 50 نفر دیگر دربخش های مختلف آن مشغول به فعالیت هستند که تمامی زحمات آنها در یک مجموعه خبری به مخاطبان ارائه می شود.

دعوت مسئولان برای حضور در گفتگو های خبری و بخش های مختلف خبری و رساندن صدای مردم به آنها یکی دیگر از اقدامات خبر خوزستان بوده است.پاسخگو کردن مسئولان و پیگیری مطالبات مردم در بعضی مواقع با موضع گیری آنها روبرو شده است.

به هرحال خبر رسانه ملی در خوزستان برای رسیدن به شرایط خوب به زمان بیشتری نیاز دارد و مدیران ارشد صداوسیمای خوزستان اگر می خواهند خبر خوزستان درمیان مردم از استقبال و اقبال بیشتری برخوردار باشد ضمن حمایت از مجموعه معاونت اطلاعات و اخبار،برخی مشکلات موجود را برطرف کنند تا زحمتکشان عرصه خبر در رسانه ملی در خوزستان با انگیزه بهتر ودغدغه کمتری به فعالیت خود ادامه بدهند.

محمد ملازاده
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: