کد خبر: ۳۳۱۰۹
تاریخ انتشار: ۱۸:۳۶ - ۲۸ خرداد ۱۳۹۸
این شرکت به لطف و عنایت خداوند متعال و در کنار همت، همدلی و تلاش شبانه روزی پرسنل خدوم توانسته از ابتدای سال جاری با مدیریت جدید دکتر شاهین کوه بزن خود را با شعار مقام معظم رهبری مبنی بر رونق تولید همگام سازد.

مدیریت جدید تحول مثبت و  ارتقای چشمگیر در شرکت ساب را رقم زده است
شرکت خدماتی، پشتیبانی و رفاهی ساب خوزستان (سازمان آب و برق استان خوزستان) از سال 1384 با هدف ارائه خدمات گردشگری و رفاهی آغاز به فعالیت نموده است.

 این شرکت با ارائه خدماتی شایسته  همچون اجرای تورهای گردشگری تاریخی و فرهنگی و علمی در کنار بازدید از کلیه سدهای استان خوزستان و امکان استفاده از  اماکن اقامتی و ورزشی سازمان آب و برق خوزستان، توانسته است در صنعت خدماتی و گردشگری سهمی را برای خود ایجاد کند.

این شرکت به لطف و عنایت خداوند متعال و در کنار همت، همدلی و تلاش شبانه روزی پرسنل خدوم توانسته از ابتدای سال جاری با مدیریت جدید دکتر شاهین کوه بزن خود را با شعار مقام معظم رهبری مبنی بر رونق تولید همگام سازد. 

مدیریت جدید با گزينش و به كار گماري نیروهای متخصص و کاردان مجموعه در جای مناسب، و تقویت نگاه مدیریت تخصصی به نیروی انسانی، باعث پویایی مجموعه گردیده است.

 همچنین برگزاری نشست های هم اندیشی متعدد، تشکیل کارگروه های تخصصی و سهیم نمودن نیروی انسانی در تصمیم گیری های مدیریتی، موجبات تحول مثبت در شرکت را فراهم آورده و باعث بهبود چشمگیر کیفیت  خدمات ارائه شده به مشتریان و جلب رضایت نسبی آنان گردیده است. 

بخشی از عملکرد این مجموعه در سه ماهه اخیر به شرح ذیل است:

میزبانی شایسته نشست تخصصي واكاوي سال آبي ٩٧-٩٨

میزبانی تیم های مطرح ورزشی کشور از جمله تیم فوتبال پرسپولیس تهران از طریق درست و با بهره اقتصادی

ميزباني مسابقات ورزشي استاني

میزبانی هنرمندان مطرح کشور 

ساماندهي نيروي انساني، توانمندسازي،بهبود عملكرد فردي و افزایش بهره وري سازماني

تغییر ، اصلاح و بهبود زیرساخت های خدمات رسانی 

تدوين استاندارد مديريت بخش غذا

بهبود چشمگیر منوی رستوران هتل

طراحی و اجرای منوی ملل(غذاهای بین المللی)-منوی صبحانه 

اصلاح زیرساخت های تاسیساتی هتل بوستان

برگزاری دوره های مهمانداری ضمن کار برای پرسنل هتل توسط بهترین های صنعت هتلداری استان

رويكرد تخصصي به صنعت گردشگري و توريسم

بهسازی تاسيسات استخر

افزایش قابل توجه رضایت مندی در کارکنان و مدیران کارفرمای اصلی شرکت و سایر اقداماتی که در جهت بهبود کیفیت خدمت رسانی و جلب رضایت مشتریان در دست اجراست.

 با توجه به پتانسیل های بی نظیر موجود در شرکت ساب و با ادامه ی روند رشد و ترقی  ایجاد شده و مدیریت شایسته و نوین دکتر کوه بزن انتظار می رود در آینده نزدیک این شرکت از برترین شرکت های طرف قرارداد با سازمان آب و برق خوزستان و همچنین در زمره برترین های صنعت گردشگری و هتلداری استان و کشور قرار گیرد و به سهم خود نقش مهمی در آبادانی و رونق اقتصادی استان ایفا نماید.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار