کد خبر: ۳۳۰۳۶
تاریخ انتشار: ۲۲:۴۷ - ۲۱ خرداد ۱۳۹۸
مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب روز سه شنبه (21 خردادماه 1398) از دفتر هماهنگی این شرکت در تهران بازدید و با کارکنان این مجموعه دیدار و گفت و گو کرد
مدیرعامل مناطق نفتخیز جنوب: تکریم نیروی انسانی شاه کلید توسعه سازمان است

به گزارش آراس: در این دیدار صمیمی که تمامی کارکنان دفتر هماهنگی تهران حضور داشتند، مهندس احمد محمدی ضمن تبریک عید سعید فطر با اشاره به نقش مهم نیروی انسانی در تحقق اهداف و برنامه های تعیین شده سازمان پیرامون مباحث مختلف حوزه منابع انسانی سخنرانی کرد.

مهندس محمدی گفت: با توجه به این مهم که نیروی انسانی جزو مهمترین شاخص های توسعه یافتگی در هر کشوری محسوب می شود لذا احترام و تکریم این شاه کلید توسعه از جایگاه بسیار والایی در سطوح مختلف سازمانی برخوردار است.

وی با اشاره به نقش تاثیرگذار دفتر مناطق نفت خیز جنوب به عنوان ویترین و نماینده بزرگترین شرکت تولیدکننده نفت کشور در تهران از کارکنان این مجموعه خواست تا با ایجاد و تقویت حس همکاری، همدلی و مسئولیت پذیری و همچنین رعایت نظم و انضباط اداری در درون سازمان و در ارتباط با دیگر نهادها و ارگان ها بیش از پیش اهتمام داشته باشند.

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب افزود: باید به دور از هر گونه حاشیه و تنش نگاه امیدبخشی به آینده داشته باشیم و با تمام توان در کنار برنامه ریزی هدفمند و منظم افق پیش بینی شده برای مناطق نفت خیز جنوب و خاصه چرخه تولید و اقتصاد کشور را تحقق بخشیم.

دراین نشست صمیمی کارکنان به بیان نقطه نظرات، پیشنهادها و دیدگاه های خود پیرامون اصلاح و ارتقا ساختار سازمانی این دفتر پرداختند.

مهندس محمدی در پایان ضمن استقبال از بیانات همکاران گفت: نسبت به رسیدگی به درخواست های کارکنان این مجموعه مطابق قوانین و مقررات پیگیری و اقدامات مقتضی اتخاذ خواهد شد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار