کد خبر: ۳۲۹۹۷
تاریخ انتشار: ۲۰:۴۲ - ۱۹ خرداد ۱۳۹۸
استاندار خوزستان:
غلامرضا شریعتی با بیان اینکه مدیران دولتی از پاسخگویی به بخش خصوصی فرار می‌کنند، گفت: بخش خصوصی باید حمایت شود تا بتواند اشتغال‌زایی داشته باشد بنابراین از مدیران انتظار می‌رود شخصاً در جلسات حضور پیدا کنند.
مدیران دولتی از پاسخگویی به بخش خصوصی فرار می‌کنند/فضای بد کسب‌ و کار در خوزستان/غیبت مدیران در جلسات قابل‌‌قبول نیست

به گزارش آراس: غلامرضا شریعتی امروز در جمع خبرنگاران بابیان این‌که عملکرد ما باید به‌ گونه‌ای باشد که محیط و شرایط کسب‌ و کار را بهبود ببخشد اظهار داشت: هر چه بتوانیم اختلاف نظرات را در جلسات شورای بخش خصوصی و دولتی کم کنیم و زبان مشترکی را ایجاد کنیم که به نتیجه برسیم، قطعاً فضای کسب‌ و کار بهبود خواهد یافت و سرمایه‌داران رغبت بیشتری برای ورود به فضای کسب‌ و کار استان پیدا می‌کنند.

وی با اشاره به این‌ که فضای کسب‌ و کار در استان وضعیت مناسبی ندارد، افزود: دستگاه‌های حاکم باید به فکر باشند، میزان بیکاری در استان باید دیده شود و بخش‌های مختلف نباید فقط محدود به امور بخش خود باشند و بگویند موارد دیگر به ما ربطی ندارد.

شریعتی با تأکید بر لزوم حضور مدیران در جلسات گفت: مصوبات جلسات باید با جدیت پیگیری و اجرا شوند؛ همچنین مدیرانی که خود عضو شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی هستند باید در جلسات حضور پیدا کنند.

وی تصریح کرد: غیبت مدیران یا فرستادن نماینده به‌هیچ‌ وجه قابل‌ قبول نیست و در نمره ارزشیابی آن‌ها لحاظ می‌شود.

استاندار خوزستان ادامه داد: مدیران باید توجه ویژه‌ای به شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی داشته باشند چراکه نهاد بسیار مهم و تأثیرگذاری است و در آن دو بخش دولتی و خصوصی در مقابل هم‌ صحبت کرده و تبادل‌ نظر می‌کنند.

شریعتی بار دیگر با تأکید بر لزوم حضور مدیران در جلسات عنوان کرد: تأکید می‌کنم که حضور مدیران در جلسات الزامی است و این را کتباً به دستگاه‌ها و مدیران ابلاغ می‌کنم.

وی با بیان اینکه مدیران دولتی از پاسخگویی به بخش خصوصی فرار می‌کنند، ادامه داد: بخش خصوصی باید حمایت شود تا بتواند اشتغال‌زایی داشته باشد بنابراین از مدیران انتظار می‌رود شخصاً در جلسات حضور پیدا کنند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار