کد خبر: ۳۲۹۹۶
تاریخ انتشار: ۲۰:۳۳ - ۱۹ خرداد ۱۳۹۸
فاضل عبیات در حاشیه جلسه ستاد اربعین گفت:سیلزدگان خوزستان به روستاهای خود برگشته اند
معاون امور هماهنگی عمرانی استانداری خوزستان : هیچ سیل زده ای در چادر اقامت ندارد

به گزارش آراس: فاضل عبیات در حاشیه جلسه ستاد اربعین ،با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری مبنی بر رسیدگی به وضعیت سکونت سیلزدگان در گرمای طاقت فرسای خوزستان گفت: سیلزدگان خوزستان به روستاهای خود برگشته اند و در روستای مگران ۳ اردوگاه اسکان موقت ایجاد شده است و کانکس های مجهز به کولر گازی در اختیار اهالی روستا تا پایان بازسازی منازلشان قرار داده شده است و برق رسانی به اردوگاه از طریق خطوط فشار قوی و فشار ضعیف انجام شده و آب آشامیدنی سالم؛ سرویس بهداشتی و حمام به تعداد لازم، تامین گردید.

رییس کمیته نوسازی و بازسازی قرارگاه نوسازی و بازسازی سیل خوزستان ادامه داد: در روستای حمدان سلجه واحدهای تخریبی در حال ساخت است. همچنین در جوار منازل مسکونی کانکس و سیستم سرمایشی به تعداد لازم تعبیه شده است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خوزستان : بیان داشت: تعداد معدودی از واحدهای مسکونی روستای بیت شوکایه هم در حال بازسازی است. برای آنان نیز کانکس و سیستم سرمایشی تامین شده است.

عبیات تصریح کرد: در خوزستان هیچ سیلزده ای در چادر اسکان ندارد اشاره آقای جمالی نژاد معاون هماهنگی امور عمرانی وزیر کشور ناظر بر شرایط اقلیمی در این فصل از سال است که هرساله در خردادماه شاهد آن هستیم.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار