کد خبر: ۳۲۹۸۴
تاریخ انتشار: ۲۰:۲۱ - ۱۸ خرداد ۱۳۹۸
حاج حمید لویمی نامی آشنا برای رزمندگان 8 سال دفاع مقدس است. او از شهیدان زنده دوران پرتلاطم و سخت جنگ می باشد. حاج حمید لویمی بیش از 4 دهه از عمر خود را صرف خدمت به دانش آموزان این خطه کرده است.
حاج حمید لویمی چراغ خاموش اما با عزمی راسخ آمد

حاج حمید لویمی نامی آشنا برای رزمندگان 8 سال دفاع مقدس است. او از شهیدان زنده دوران پرتلاطم و سخت جنگ می باشد. حاج حمید لویمی بیش از 4 دهه از عمر خود را صرف خدمت به دانش آموزان این خطه کرده است. در دوران خدمت در آموزش و پرورش خوزستان مسئولیت های مختلفی را عهده دار شد. از مدیریت پیش دانشگاهی خاتم الانیبا اهواز تا معاونت پرورشی اداره آموزش و پرورش ناحیه دو اهواز .

سیاسیون به ویژه اصلاح طلبان او را به مردی مومن ، متعهد ، بااخلاق و صریح و شفاف توصیف می کنند. حاج حمید چندی پیش برای ثبت نام در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه اهواز ، کارون ، باوی و حمیدیه از سمت مدیر سامد(سامانه ارتباطی مردم،دولت)  استانداری خوزستان استعفا داد. 

حاج حمید لویمی در انتخابات دوره گذشته با تصمیم شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان خوزستان  در لیست امید از حوزه انتخابیه اهواز ، کارون ، باوی و حمیدیه قرار گرفت  اما بواسطه عدم موافقت مسئولان ستاد انتخابات استان خوزستان مبنی بر موافقت شان جهت  انتقال حوزه انتخابیه از شوش به اهواز از حضور در انتخابات دوره گذشته بازماند. این بار اما می خواهد با قاطعیت بیشتر عزم خود را جزم کند و در انتخابات مجلس از حوزه اهواز شانس خود را بیازماید 


نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار