کد خبر: ۳۲۹۷۸
تاریخ انتشار: ۱۸:۰۱ - ۱۶ خرداد ۱۳۹۸
صدای من از خوزستانم در مجلس به خاطره ها پیوست
قائم مقام و معاون وزير صنعت، معدن و تجارت با انتشار بيانه اي از عدم نامزدی در عرصه انتخابات مجلس شوراي اسلامي خبر داد.
آراس: سيد شريف حسيني نماينده ادوار در دوره هاي هشتم و نهم مردم اهواز ، باوي ، حميديه و كارون و عضو سابق هيئت رئيسه مجلس شوراي اسلامي در شرايطي از عدم تمايل به حضور در انتخابات خبر داد كه بر اساس نظر سنجي هاي صورت گرفته داراي بيشترين شانس پيروزي در اين عرصه به شمار مي رفت و در شرايط كنوني از بالاترين اقبال مردمي نيز برخوردار است.

وي در زمان نمايندگي از نمايندگان شاخص كشور در مجلس محسوب مي شد و همواره با نطق هاي آتشين خود مظلوميت  استان خوزستان را فرياد مي كشيد.

عدم حضور سيد شريف حسيني در مجلس فعلي براي دفاع از حقانيت مردم خوزستان به شدت احساس مي شود.

متن كامل اين بيانيه در زير آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

با درود به روح پر فتوح حضرت امام(ره) و آرزوی طول عمر باعزت برای مقام معظم رهبری 
و قبولی طاعات و عبادات مردم سرافراز خوزستان،
سلام بر سرزمینی که طلایه‌دار شرافت و پرچمدار عزت ایران اسلامی است.
خوزستان ، سرزمین اسطوره‌های جاویدان و بیرق همیشه در اهتزاز اقتدار و ایمان.
اینک که در شرایط حساس کنونی در حال نگارش این سطور هستم نگاهی به گذشته می‌اندازم؛ ۸ سال همنشینی با مردمی را می‌بینم که وقتی شنونده آلام و آمال آنها می‌شدم، عرقی از شرم، از خوفِ ذره‌ایی تعلل در انجام وظیفه بر پیشانی‌ام نقش می‌بست.
وقتی مردم  دل‌نگران ریزگردها و انتقال آب ، کشاوزران با هزاران مشکل ، کارگران زحمتکش و جوانان تحصیل‌کرده جویای کار ، دغدغه  خویش را فریاد می‌زدند، تمام آن دقایق در کنارشان بودم و دل نگران به وظیفه خطیر خویش می‌اندیشیدم تا چگونه از راهکارهای موجود مسیری برای حل مشکلات برگزینم که اگر به نتیجه‌ای منتهی می‌شد لبخند رضایت شما پشتوانه‌ای برای ادامه کار بود و در غیر این‌صورت شرمی بر من در امتداد مسیر سنگینی می‌کرد.
بی‌تردید یکی از بزرگترین افتخارات زندگی‌ام کسب بیشترین آرایی بود که یک نماینده توانست از مردم خوزستان اخذ کند و این اعتماد، مسئولیت و وظیفه خدمت به شما را بر من سنگین تر نمود.
این روند تا بدان جا ادامه داشت که به پشتوانه رای و نظر مثبت شما عزیزان ،‌ موفقیت‌ها و دستاوردهای مهمی چون عضویت در هیات رییسه مجلس ،‌ عضویت دراتحادیه بین‌المجالس جهانی و عضویت در هیات رییسه کمیسیون صنایع، حاصل گردید که البته این جایگاه‌ها نیز زمینه‌ای برای پیگیری مطالبات شما عزیزان ایجاد کرد.
آری من سید شریف فرزند خوزستانم ؛ 
مراحل ترقی را با لطف خدا و کمک شما مردم عزیز یکی پس از دیگری طی نمودم واز همین رو امید دارم تا آن‌چه از کم و کاستی‌ها در خدمت به شما مردم عزیز ایجاد شد را بر دیده بزرگواری نهید و از لطف، حلالیت را نصیبم گردانید.
و اینک در آستانه دهه پنجم انقلاب ، شاداب‌تر از همیشه با اراده‌ای مصمم و علم به ظرفیت و توان فرزندان خوزستان اعلام می‌نمایم قصد شرکت در انتخابات آتی مجلس را ندارم.
این نیامدن اما ، نه به معنای نگرانی از عدم رای آوری است و نه ترس از تخریب ها و زخمه های رقابت های انتخاباتی است،
بلکه امید دارم در سایر مسئولیت‌ها و وظایف محوله در کنار امور کاری، بتوانم به عنوان سربازی کوچک در جبهه ای دیگر در خدمت شما مردم عزیز و بزرگوار خوزستان باشم.

من همان فرزند خوزستانم ،‌ فرزندی که دلسوز و نگران موطن خویش است و شاید بهتر بتواند در سنگری غیر از مجلس ،‌ گره از کلاف مشکلات استانش بگشاید.
این سخن اما به معنای بی‌تفاوتی در برابر روند انتخابات آتی مجلس نیست.
بی تردید با همه وجود تلاش خواهم کرد در کنار شما در اسفند ۹۸ نمایندگانی قوی ، منسجم ،‌توانمند و در تراز خوزستان بزرگ انتخاب کنیم.

در پایان ،جا دارد از تمامی سادات ،‌ علما ، خانواده معظم شهدا و ایثارگران، بزرگان ،‌جوانان ،‌ بانوان ، دوستان و سروران ارجمند که از تمامی نقاط خوزستان خواستار حضور بنده در انتخابات این دوره بودند از صمیم قلب تشکر نمایم و بدلیل عدم حضور پوزش بطلبم.


سید شریف حسینی
      ۹۸/۳/۱۵
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار