کد خبر: ۳۲۶۷۳
تاریخ انتشار: ۱۷:۳۴ - ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۸
معاون امور عمرانی استاندار خوزستان گفت: امیدواریم مرحله تعمیرات منازل روستایی در خوزستان ظرف دو تا سه ماه آینده به اتمام برسد و در آخرسال نیز شاهد اتمام بازسازی همه منازل تخریب شده در سیلاب خوزستان باشیم.
معاون امور عمرانی استاندار خوزستان:امیدواریم تعمیر منازل سیل‌زده دو تا سه ماه آینده به اتمام برسد

به گزارش آراس: فاضل عبیات در جلسه بررسی آخرین وضعیت شهرستان‌های سیل زده خوزستان که امروز 29 اردیبهشت ماه در اهواز برگزار شد، اظهار کرد: هفته گذشته با جدیت مرحله بازسازی و نوسازی مناطق سیل زده را آغاز کردیم و آغاز این کار هرگز به معنای آن نیست که به یک بخش خاص محدود هستیم و کار در همه مناطق آغاز شده است.

وی افزود: امیدواریم مرحله تعمیرات منازل روستایی در خوزستان ظرف دو تا سه ماه آینده به اتمام برسد و در آخر سال نیز شاهد اتمام بازسازی همه منازل تخریب‌شده در سیلاب خوزستان باشیم.

معاون امور عمرانی استاندار خوزستان تصریح کرد: نقش شهرداران و دهیاران در مرحله بازسازی منازل سیل‌زده و تعمیرات واحدهای آسیب‌دیده بسیار حساس خواهد بود.

عبیات با بیان اینکه باید تسهیلات در اختیار متضرران سیل قرار بگیرد، عنوان کرد: جلساتی برگزار شده تا مراحل دریافت این تسهیلات آسان‌تر شود تا کارها با سرعت بیشتری پیش رود.

وی ادامه داد: نقش دهیاران و شهرداران در سیلابی که اتفاق افتاد بسیار برجسته بود و امیدواریم در مرحله نوسازی و بازسازی نیز این نقش پررنگ و درخشان باشد.

معاون امور عمرانی استاندار خوزستان با بیان اینکه کار بازسازی و نوسازی به عهده مردم است، گفت: روش پرداخت تسهیلات به مردم روش مرحله‌ای است. در این راستا در بحث کنترل و مدیریت زمان انجام کارها نقش دهیاران و شهرداران بسیار اهمیت دارد.

وی با اشاره به اینکه باید برای کار بازسازی و نوسازی تلاش شود، گفت: باید تلاش شود تا تسهیلاتی که در اختیار روستاییان قرار می‌گیرد، در محل و مناطق خودشان گردش پیدا کند و از کارگران محلی و جوانان جویای کار آن مناطق استفاده شود.

 
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار