کد خبر: ۳۲۶۶۶
تاریخ انتشار: ۲۱:۵۴ - ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۸
رييس هيات كاراته استان خوزستان: استاد فواد خدا كرمي يكي از قهرمانان و نخبگان استان و مربی تیم ملی جوانان کیوکوشین کاراته ماتسوشیما کشور ، و از افتخارات كاراته خوزستان است.
تجلیل از استاد فواد خداکرمی رکورد دار مسابقه یک به پنجاه نفره استان خوزستان :

به گزارش خبرنگار آراس: طي مراسمي در هيات كاراته استان بمناسبت چهاردهمين سالگرد مبارزه 1 به 50 استاد فواد خداكرمي ، از ايشان توسط دكتر سركوهكي تجليل به عمل آمد.

رييس هيات كاراته استان در اين مراسم گفت: استاد فواد خدا كرمي يكي از قهرمانان و نخبگان استان ، كه از قهرمانان بین المللی و جهانی می باشد .

وي در ادامه عنوان كرد: در سال 1384 استاد فواد خداكرمي طي يك فراخوان عمومي 50 نفر را به مبازره در سالن شهدای دانشجوی دانشگاه ازاد اهواز دعوت نمود، در اين نوع مبارزه هر شخص با هر سبك آزاد كاراته و وزني مي تواند شركت نمايد ، استاد خداكرمي با وزن ۶۵ کیلوگرم توانست در اين مسابقه با 38 برد ، 11 مساوي و 1 شكست نتيجه مسابقه را به سود خود رقم بزند و از سال 84 تا كنون چنين مبارزه اي با فراخوان عمومي برگزار نشده است و ايشان ركورد دار اين نوع مبارزه مي باشد. در این مسابقه حریفانی نیز با وزن بالای صد کیلوگرم هم حضور داشتند

در ادامه اين مراسم فواد خداكرمي با تشكر از زحمات رييس هيات كاراته خوزستان گفت: قهرمانان واقعي شهدا و جانبازان هستند كه با از خود گذشتگي و فداكاري از همه ارزشهاي ايران اسلامي دفاع نمودند، موفقيت در اين مبارزه را مديون همه زحمتهاي استاتيد بزرگي که برای او زحمت کشدیده اند مانند شیهان اکبر باقرپور ،دکتر هانشی محمدسرکوهکی ،استاد بزرگ محسن سلطانی زاده دانست .

به گزارش خبرنگار ما  فواد خداكرمي ، كاراته را از سال 1375 زير نظر استان اكبر باقر پور  آغاز نمود و پس از آن  زير نظر استاد محمد سركوهكي و استاد محسن سلطاني زاده به اين رشته ادامه داد ، استاد خداکرمی در سال ۲۰۱۸ قهرمانان مسابقات کاتا فسیوال جهانی هنرهای رزمی در کشور آذربایجان شد.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار