کد خبر: ۳۲۶۴۹
تاریخ انتشار: ۱۳:۰۱ - ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۸
استاندارخوزستان در ستاد اربعین بر لزوم ایجاد زیرساخت ها جهت استقبال از زائرین حسینی تاکید کرد.
استاندارخوزستان بر لزوم ایجاد زیرساخت ها جهت استقبال از زائرین حسینی تاکید کرد

به گزارش آراس: غلامرضا شریعتی امروز شنبه در جلسه ستاد اربعین حسینی اظهارکرد: امسال پیش بینی می شود 3ونیم میلیون نفر زائر حسینی داشته باشیم که این رقم بیش از سال های گذشته می باشد؛ لازم است قبل از شروع ایام محرم و صفر تمام تجهیزات و امکانات مورد نیاز استقبال از زائرین حسینی در مرزهای شلمچه و چذابه فراهم شود.

وی با بیان اینکه زیرساخت های اربعین در کمک رسانی به سیل زدگان استان تاثیر فراوانی داشت افزود: با ساماندهی سریعی که در زمینه پشتیبانی از از سیل زدگان با استفاده از زیر ساخت های اربعین انجام گرفت توانستیم در بخش تامین غذا از طریق استقرار مواکب در مناطق سیل زده و توزیع روزانه غذا و همچنین استفاده از قراگاههای راهیان نور جهت ایجاد کمپ های اسکان خدمات خوبی را به مردم ارئه دهیم.

استاندارخوزستان تصریح کرد: اعضای ستاد اربعین بویژه فرمانداران باید مناطق مورد نظر را از نظر آب و فاضلاب، برق،مخابرات و جاده تجهیز کنند تا بتوانیم امسال بهتر از سال های قبل خدمات رسانی کنیم.

شریعتی خاطرنشان کرد: منابع طبیعی در زمینه مالچ پاشی و نهال کاری اقدام کند تا از روان شدن شن های روان پیشگیری شود و مساله خاصی در این بخش بوجود نیاید.

وی خطاب به سازمان حج و زیارت گفت: این سازمان در صدور ویزا توجه لازم را داشته باشد که شاهد ازدحام یا تاخیر در صدور ویزای اربعین نباشیم.

استاندارخوزستان در پایان از خدمات رسانی نیروهای مسلح در ایام سیل و اربعین تشکر و قدردانی کرد.

 

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار