کد خبر: ۳۲۵۴۸
تاریخ انتشار: ۱۰:۴۳ - ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۸
حجت السلام والمسلمین حیدر حجتی نیا به همراه رئیس دفتر فنی فرمانداری و رئیس شورای اسلامی شهرستان از پروژه ترمیم و روکش آسفالت محلات نمره هشت و نمره یک این شهرستان بازدید بعمل آورد.
بازدید سرپرست فرمانداری شهرستان مسجدسلیمان از پروژه ترمیم و روکش آسفالت محلات

به گزارش آراس به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان مسجدسلیمان حجت السلام والمسلمین حیدر حجتی نیا  سرپرست فرمانداری به همراه رئیس دفتر فنی فرمانداری و رئیس شورای اسلامی شهرستان  از پروژه ترمیم و روکش آسفالت محلات نمره هشت و نمره یک این شهرستان بازدید بعمل آورد.

 حجت السلام والمسلمین حیدر حجتی نیا در  این بازدید با تاکید بر این که مردم این شهرستان لایق خدمات مطلوب، فضای سبز ، مبلمان و بوستان های شهری و همچنین معابر مناسبی هستند، افزود: تحقق این امر با مشارکت و همکاری مردم و تلاش مضاعف اعضای شورای شهر،شهردار و مجموعه شهرداری میسر خواهد بود.

وی با بیان اینکه شهر همانند خانه شهروندان است اضافه کرد: شهروندان بایستی با حفظ نظافت و بهداشت اطراف خانه و محل کسب خود و حساسیت در نگهداری امکانات و تجهیزات موجود در پارکها ، میادین ، معابر شهری و حراست از فضای سبز و رعایت قانون در ساخت و ساز ، شهرداری را در اجرای هرچه بهتر برنامه ها و طرح ها یاری و پشتیبانی کنند.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار