کد خبر: ۳۲۵۰۴
تاریخ انتشار: ۱۴:۱۴ - ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۸
آراس- مدیر امور برق منطقه دو کلانشهر اهواز گفت: به منظور تحقق طرح ملی کاهش تلفات انرژی و تامین برق مطمئن و پایدار، 3869 متر شبکه برق در کوی سادات شهرستان اهواز احداث شد
 احداث 3869 متر شبکه توزیع برق در شهرستان اهواز

به گزارش آراس: حجت توکلی در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: در راستای طرح ملی کاهش تلفات انرژی الکتریکی و تامین برق مطمئن و پایدار، شبکه برق قدیمی کوی سادات اصلاح و بیش از 3869 متر شبکه برق فشار متوسط و ضعیف جديد نيز نصب شد.
وی افزود: تلفات انرژی الکتریکی در دو بخش فنی و غیر فنی یکی از مهمترین دغدغه‌های پیش روی شرکت‌های توزیع است که همواره در تلاش هستیم تا با بکارگیری اقدامات مختلف این ميزان را به حداقل برسانیم.

مدیر امور برق منطقه دو کلانشهر اهواز تصریح کرد: اقدامات انجام‌گرفته در طی سه فاز عملیاتی تعریف شد که در فاز اول ۲۲۷۶ متر شبکه فشار ضعیف و ۱۵۹۳ متر شبکه فشار متوسط، با مجموع ۳۸۶۹ متر شبکه اجرایی شد.

توکلی با اشاره به اینکه اعتبار اجرای این طرح 4 میلیارد و 104 میلیون ریال است، ادامه داد: در این فاز برای اجرای پروژه مدنظر ۹۳ اصله پایه و ۵ دستگاه ترانسفورماتور نیز نصب شد و سپس شبکه‌های احداث شده، مورد بهره‌برداری قرار گرفتند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار