کد خبر: ۳۲۲۳۳
تاریخ انتشار: ۱۳:۰۵ - ۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۸
سرپرست فرمانداری دشت آزادگان به دلیل آنچه وی ناهماهنگی مسئولین شهرستان از جمله تعدادی از اعضای شورای تأمین اعلام کرده، از سمت خود استعفا داد.
بررسی علل استعفای سرپرست فرمانداری دشت آزادگان، ساعدی: به دلیل عدم همکاری برخی مسئولین استعفا دادم/ معاون سیاسی استاندار: ساعدی بصورت موقت برای کنترل سیلاب منصوب شده بود


به گزارش خبرنگار  آراس  ، عزیز ساعدی که در تاریخ 20 فروردین‌ماه با حکم غلامرضا شریعتی به سمت سرپرستی فرمانداری دشت آزادگان منصوب شده بود، پس از گذشت دو هفته از سمت خود استعفا داد.

ساعدی با انتشار کلیپی در فضای مجازی بی‌نظمی و عدم هماهنگی برخی مسئولین شهرستان از جمله تعدادی از اعضای شورای تأمین را دلیل این استعفای زودهنگام‌ اعلام کرد.

وی گفت: با تحلیلی که در ابتدای کار داشتم، به این نتیجه رسیدم که باید یک تعدیل و جابجایی  در شهرستان انجام شود و در این خصوص صحبت‌هایی با مسئولان استان و شهرستان انجام دادم که با مشکلاتی مواجه شدم.

ساعدی تصریح کرد: بعضی از مسئولان شورای تأمین شهرستان به وظایف خود واقف نیستند و لذا ما در قانون‌گذاری هم مشکل پیدا کردیم، ازاین‌رو تصمیم گرفتم از سمتم استعفا بدهم.

در همین رابطه، حسین زاده معاون سیاسی و اجتماعی استانداری خوزستان، در خصوص ادعا و علل استعفای فرماندار دشت آزادگان، دقایقی پیش به ایلنا گفت: با توجه به افزایش خروجی سدها و آوردِ رودخانه ها، تصمیم گرفته شد تا آقای ساعدی از معاونت فرمانداری خرمشهر برای مدت کوتاهی سرپرستی فرمانداری دشت آزادگان را عهده دار باشد تا در فرصت مناسب، فرماندار این شهرستان معرفی گردد.
حسین زاده اضافه کرد: با توجه به بهبود شرایط سیلاب، بزودی فرماندار جدید شهرستان دشت آزادگان معرفی و منصوب خواهد شد.


منبع : ایلنا
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار