کد خبر: ۳۲۱۳۶
تاریخ انتشار: ۱۵:۳۷ - ۳۰ فروردين ۱۳۹۸
شریعتی : از روز گذشته نیز یک کار جدید دیگر شروع شده و آن هم اینکه لباس و کفش برای گروههای مختلف و سنین مختلف شامل آقایان خانم ها و کودکان در حال تهیه و توزیع است.
استاندار خوزستان خبر داد: تدارک کانکس همراه با تجهیزات سرمایشی برای سیل زدگان دارای دام

استاندار خوزستان گفت: در نظر داریم کانکس ها همراه با وسایل سرمایشی جهت سیل زدگان دارای دام آماده شوند که این افراد بتوانند در صورتی که نیاز به اسکان در دوره تابستان بود شرایط زندگی برای آنها مهیا باشد.

 غلامرضا شریعتی روز جمعه 30 فروردین ماه در بازدید از هلال احمر خوزستان گفت: اقلام مختلف برای سیل زدگان تدارک دیده شده است و ۱۱ قلم در در پکیج های مختلف برای رفع نیازهای آن ها بسته بندی شده است.

استاندار خوزستان افزود:  ۱۵ هزار پکیج توزیع شده است که پکیج ها خانوادگی است و پنج هزار پکیج دیگر نیز برای توزیع آماده است.

شریعتی ادامه داد: از روز گذشته نیز یک کار جدید دیگر شروع شده و آن هم اینکه لباس و کفش برای گروههای مختلف و سنین مختلف شامل آقایان خانم ها و کودکان در حال تهیه و توزیع است.

استاندار خوزستان در خصوص وضعیت برخی سیل زدگان مناطق روستایی که دامپرور هستند و شرایط اسکان برای آنها فراهم نشده است توضیح داد: برخی مناطق نیز به علت وجود دام ها امکان اسکان در کمپ ها را نداشتند و در جنگل های خسرج و مناطق دیگر هستند که آنها وضعیت مناسبی ندارند اگرچه وضعیت آنها از روز اول بهتر شده است و چادر دارند و غذا به آن ها می رسد با این وجود مشکلاتی دارند از قبیل این که سرویس های بهداشتی به میزان کافی آنجا تدارک دیده نشده است.

وی افزود: با توجه به اینکه این افراد ساکن روستا هستند و احتمالا نیاز باشد مدت بیشتری بمانند امروز به معاونت پشتیبانی استانداری و بنیاد مسکن دستور دادم که برنامه ریزی کنند و تیمی برای این موضوع تشکیل شود و برای تامین محل اسکان از طریق کانکس اقدام شود.

شریعتی تصریح کرد: این افراد حدود ۷۰۰ تا ۸۰۰ خانوار هستند که در نظر داریم کانکس ها همراه با وسایل سرمایشی آماده شوند که بتوانند در صورتی که نیاز به اسکان در دوره تابستان بود شرایط زندگی برای آنها مهیا باشد.

استاندار خوزستان ابراز امیدواری کرد: امیدواریم با این اقدامات بتوانیم ذره ای از آلام این عزیزان را کم کنیم و این کارها هم به کمک نیروهای مردمی داوطلب و به صورت خودجوش در حال انجام است که از همه آنها تشکر می کنم.  

شریعتی در پایان گفت: کارهای بسیار ارزنده ای شده است که از مردم عزیز، دستگاه‌های اجرایی، خیرین، موکب ها، نیروهای بسیج و جمعیت هلال احمر تشکر می کنم؛ استان‌های معین نیز زحمات زیادی کشیدند و کمک کردند و در توسعه و گسترش خدمات به ما یاری دادند که از آنها نیز صمیمانه سپاسگزارم.
استاندار خوزستان خبر داد: تدارک کانکس همراه با تجهیزات سرمایشی برای سیل زدگان دارای دام

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار