کد خبر: ۳۲۰۶۳
تاریخ انتشار: ۱۲:۴۰ - ۲۷ فروردين ۱۳۹۸
عضو کمیسیون انرژی مجلس:
عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: وزیر نفت به معاونان خود تاکید کرده است که اولویت اصلی وزرات نفت، بازسازی و بهسازی خانه ها، منافع و آسایش مردم، جبران خسارت مزارع و کمک همه جانبه به مردم سیل زده خوزستان است
اولویت وزارت نفت کمک همه جانبه به مردم سیل زده خوزستان است

به گزارش آراس:علی عسگر ظاهری عبدوند روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگاران افزود: امروز دوشنبه آقای زنگنه وزیر نفت همراه با معاونان و جمعی از همکاران خود در کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی حضور یافته و در خصوص اقدامات وزارت نفت برای کاهش اثرات سیلاب در خوزستان گزارشی ارایه کرد.

وی اضافه کرد: گزارش آقای وزیر به کمیسیون انرژی در راستای اقداماتی بود که وزارت نفت در همکاری با ستاد بحران انجام داده است. از جمله اقدامات این وزارت خانه رها سازی سیلاب در محدوده و محیط هایی بود که تحت مدیریت آقای وزیر قرار دارد.

ظاهری عبدوند یادآور شد: به گفته وزیر نفت، این وزارتخانه در بهساری و بازساری اماکن و خانه های مردم کمک می کند، آقای زنگنه به مدیر عامل مناطق نفت خیز جنوب و معاون خود در استان خوزستان تاکید کرد که نهایت همکاری را برای کمک به مردم سیل زده و در راستای سرعت بخشیدن و رسیدن به شرایط عادی انجام دهند.

وی یادآور شد: در این جلسه وزیر نفت برنامه قابل قبولی برای همکاری وزارت نفت با دیگر متولیان حوادث غیر مترقبه و کمک به مردم سیل زده ارایه داد و عزم جدی وجود دارد که اولا آسیب بیشتری به مردم خوزستان وارد نشود، دوما روند کمک و برگشت شرایط به حالت عادی سرعت گیرد، وزارت نفت در این خصوص اعلام آمادگی کرده است.

نماینده مردم مسجدسلیمان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: رییس کمیسیون انرژی قبلا از محل چاه های نفت و اراضی که تحت مدیریت وزارت نفت است بازدید کرده بود و اینکه گفته می شود وزارت نفت از ورود سیلاب به مناطق نفتی جلوگیری کرده، کذب محض است و انتقال آب به همه زمین های تحت مدیریت وزارت نفت که در مسیر سیلاب هستند صورت گرفته و می گیرد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار