کد خبر: ۳۲۰۴۵
تاریخ انتشار: ۱۰:۲۲ - ۲۶ فروردين ۱۳۹۸
برگزاری نشست تخصصی معاونین فرهنگی اجتماعی ورزشی کلانشهرها با موضوع سیل استان خوزستان

به گزارش اداره ارتباطات معاونت فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اهواز، احمد سراج معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری از برگزاری یک نشست تخصصی معاونین فرهنگی اجتماعی ورزشی کلانشهرها در تهران با موضوع کمک رسانی به سیل زدگان استان خوزستان خبر داد.

احمد سراج با اعلام خبر فوق گفت: این جلسه مهم و فوق العاده در ادامه صحبت های هفته گذشته معاونین فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری های کلانشهرهای کشور جهت اعلام همدردی و کمک رسانی و به در خواست معاونت فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اهواز با موضوع سیل استان خوزستان، در راستای عملیاتی کردن و کمک رسانی دیگر شهرداری ها برگزار شد. در این جلسه  توضیحات کاملی در خصوص آخرین وضعیت هموطنان سیل زده و شرایط بحرانی برخی مناطق ارائه شد.

این مقام مسئول رسیدگی به نیازهای اولیه سیل زدگان را ضروری دانست و افزود: در این جلسه نیازهای ضروری سیل زدگان، لزوم توجه به مسائل فرهنگی، ایجاد بسترهای ورزشی جهت خلق فضای نشاط و امید و همچنین تلاشهای مردمی بویژه جوانان مورد توجه قرار گرفت. در ادامه نیز در خصوص توجه به پتانسیل فرهنگی مناطق سیل زده، بحث آموزش و اقلام آموزشی_ تحصیلی، نیازهای ضروری مادران، دختران و کودکان تبادل نظر صورت گرفت.

وی عنوان کرد: هم چنین مقرر شد تمامی کلانشهرها جشن های اعیاد شعبانیه را با عنوان «بهار همدلی، در انتظار خورشید» جهت همدردی با هموطنان سیل زده برگزار کرده و در همین راستا کمک های مردمی بر اساس اعلام نیازهای سیل زدگان توسط معاونت فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اهواز جمع آوری گردد.

سراج در پایان گفت: معاونین فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری های تهران و اصفهان جهت رسیدگی هرچه بهتر در اولین فرصت به اهواز خواهند آمد.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار