کد خبر: ۳۱۹۶۵
تاریخ انتشار: ۱۳:۲۰ - ۲۲ فروردين ۱۳۹۸
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: حسینعلی شهریاری رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی به منظور بررسی مشکلات حوزه بهداشت و درمان سیل زدگان عازم مناطق سیل زده شد
رییس کمیسیون بهداشت مجلس عازم مناطق سیل زده خوزستان شد

به گزارش آراس:دکتر همایون یوسفی پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: دکتر شهریاری به همراه هیات همراه در این سفر یک روزه نظارت بر روند خدمات رسانی و تامین کمک رسانی به مناطق سیل زده را در برنامه دارد.
نماینده مردم اهواز، باوی، حمیدیه و کارون در مجلس شورای اسلامی امیدواری کرد: زیرساخت های بهداشت و درمان تقویت شوند و همانگونه که تاکنون مشکل بهداشتی در مناطق سیل زده ایجاد نشده از این پس نیز با پیشگیری های لازم و بسیج امکانات مساله ای ایجاد نشود.

یوسفی بیان کرد: بازدید از مراکز بهداشتی، درمانی و مناطق سیل زده باوی و حمیدیه و نشست با مسئولان ستادی برای بررسی مشکلات حوزه بهداشتی و درمانی سیل زدگان از جمله برنامه های دکتر شهریاری است.

براساس گزارش مدیر کل مدیریت بحران استانداری خوزستان در پی طغیان رودخانه های دز، کرخه و کارون، تاکنون دستور تخلیه هفت شهر و بیش از 250 روستای خوزستان صادر شده است.
همچنین 56 اردوگاه برای ساکنان مناطق سیل زده در نقاط امن آماده شده است و تا این لحظه 105 هزار نفر در اردوگاهها و محلهای اسکان اضطراری اسکان داده شده اند.
براساس همین گزارش سیل تاکنون به 438 واحد مسکونی شهری و 87 هزار واحد مسکونی روستایی خسارت وارد کرده است.
به گفته وزیر کشور 400 هزار نفر در خوزستان در معرض سیلاب هستند.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار