کد خبر: ۳۱۹۳۹
تاریخ انتشار: ۲۲:۱۰ - ۲۰ فروردين ۱۳۹۸
اکنون زمان همدلی و همکاری است
مدیرعامل شرکت عمران نیرو خوزستان صبا از شرکت های طرف قرارداد سازمان آب و برق خوزستان از اتمام عملیات احداث سیل بند بر روی کانال شهید چمران حمیدیه در امروز خبر داد
احداث سیل بند بر روی کانال شهید چمران حمیدیه امروز به اتمام میرسد  

به گزارش آراس:محمد اسلامی ضمن اعلام خبر فوق اظهار داشت:کانال چمران در محلی اتفاق افتاده است که رودخانه کرخه با دبی 1100 مترمکعب بر ثانیه،سوار بر کانال است و با این دبی بالا برای بستن آب ابتدا باید آب را انحراف دهیم و بعد از آن اقدام به بستن مقطع کانال کنیم.

وی افزود:در شرایط عادی برای انجام این پروژه نیاز به 20 روز زمان داریم که سازمان آب و برق خوزستان با بسیج امکانات خود در دو و نیم روز گذشته توانسته است 85 درصد این پروژه را به سرانجام برساند.

اسلامی به محدودیت های موجود بر سر اجرای این پروژه نیز اشاره کرد و گفت:دسترسی ماشین آلات به این مسیر سخت و محدود میباشد که مانور عملیاتی را بسیار مشکل نموده است و امکان تردد ماشین آلات صعب میباشد و بعلت سیلاب های رخ داده شده تاکنون دو مسیر دسترسی به این محل به زیر آب رفته است.

مدیرعامل شرکت عمران نیرو خوزستان صبا افزود:از آنجایی که این شرکت در نقاط مختلف استان مشغول تلاش برای کنترل سیلاب میباشد لذا وسایل و تجهیزات این شرکت نیز به مناطق مختلف گسیل شده است ولی با تلاش های صورت گرفته شده هم اکنون 18 کمپرسی،پنج بولدوزر،سه دستگاه بیل مکانیکی،سه دستگاه لودر و 50 نفر نیروی انسانی مشغول کار برای اتمام این پروژه هستند.

وی در پایان افزود:امیدوارم مسئولین محترم از اظهارنظرهای غیرکارشناسانه پرهیز کنند و اجازه دهند متخصصین امر در یک فضای مناسب از همه ظرفیت های ممکن برای رفع مشکلات استفاده کنند.اکنون زمان همدلی و همکاری همه دستگاه های اجرایی برای مدیریت شرایط خاص طبیعی روی داده می باشد.

منبع:سازمان آب و برق خوزستان
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار