کد خبر: ۳۱۹۱۴
تاریخ انتشار: ۰۹:۲۸ - ۲۰ فروردين ۱۳۹۸
معاون عمران و توسعه امور شهري و روستايي وزير كشور و رييس سازمان شهرداري ها و دهياري هاي كشور كه به همراه وزیر کشوربه مناطق سيل زده خوزستان سفر كرده، از مناطق سیل زده شهرستان باوی در اين استان و فعاليتهاي استان البرز، معين اين شهرستان، بازديد نمود
بازديد معاون عمراني وزير كشور از مناطق سیل زده شهرستان باوی خوزستان/ تاكيد جمالي نژاد بر آمادگي كامل شهرداريها و دهياريها و استفاده بهينه از ظرفيت هاي مردمي

به گزارش آراس: مهدي جمالي نژاد دوشنبه ۱۹ فروردين به همراه حاجي زاده مديركل مديريت بحران استانداري خوزستان و درويش پور معاون عمراني استانداري البرز و ساير مسوولان محلي از مناطق سیل زده شهرستان باوی بازديد و در جريان آخرين وضعيت اين شهرستان قرار گرفت.

وي همچنين در جريان اقدامات صورت گرفته توسط  استان البرز در اين شهرستان قرار گرفت. به منظور آمادگي حداكثري براي مقابله با سيل و آب گرفتگي در خوزستان،‌ مقرر شد چند استان معين شهرهاي درگير سيل باشند كه استان البرز معين اين شهرستان مي باشد.
جمالي نژاد در حاشيه اين بازديد با اشاره به ناپایداری‌ هواي خوزستان طي روزهای آتي بر هماهنگی شهرداری ها و همچنين دهياري هاي استان خوزستان در زمينه انجام اقدامات لازم براي مقابله با سيل و آب گرفتگي با دستگاه هاي امدادرسان استان از جمله آبفا و هلال احمر تاكيد نمود.
رييس سازمان شهرداري ها و دهياري هاي كشور افزود: در هنگام وقوع حوادث ضمن آمادگي كامل براي ارايه خدمات به مردم و اطلاع رساني به موقع به ساكنان شهرها و روستاها بايد براي بهره گيري از مشاركت هاي مردمي هم در مديريت بحران برنامه ريزي و از ظرفيت هاي مردمي هم به نحو مطلوب استفاده كرد.
وي با بيان اينكه احتمال آب گرفتگي در بخشهايي از مناطق شهري و روستايي خوزستان وجود دارد بر آمادگي  كامل تمامي دستگاه های اجرایی براي انجام اقدامات لازم براي مقابله با حوادث احتمالی و خدمت رسانی سريع به مردم در هنگام حادثه تاکید نمود.
 
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار