کد خبر: ۳۱۸۸۷
تاریخ انتشار: ۱۲:۱۶ - ۱۸ فروردين ۱۳۹۸
سردار قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه به منظور بررسی آخرین وضعیت کمک رسانی به مناطق سیل زده خوزستان وارد شهر رفیع شد
سردار سلیمانی به خوزستان آمد

به گزارش آراس: سردار سلیمانی روز یکشنبه به منظور بررسی آخرین اقدامات و امداد رسانی به مناطق سیل زده خوزستان وارد شهرستان دشت آزادگان شد و هم اکنون در حال بازدید از مناطق سیل زده دشت آزادگان است. 

گفتنی است پیش از این سرلشکر محمد علی جعفری فرمانده کل سپاه نیز از حضور نیروهای سپاه در مناطق سیل زده خوزستان تا بهبود وضعیت مناطق آسیب دیده خبر داده بود.
 
سردار قاسم سلیمانی قرار است به همراه فرمانده سپاه ولیعصر(عج) خوزستان و سایر مسئولان از سایر مناطق سیل زده استان نیز بازدید کرده و در کنار گروه های جهادی و سایر دستگاه های خدمت رسان شخصا امداد رسانی به مردم آسیب دیده را مدیریت کند. 

در روزهای اخیر خروجی سد دز به بیش از سه هزار مترمکعب و سد کرخه به 2 هزار مترمکعب بر ثانیه رسید. 
در اطلاعیه های سازمان آب و برق همچنین حداکثر خروجی سد دز 2 هزار مترمکعب در ثانیه و حداکثر خروجی سد کرخه یک هزار مترمکعب درثانیه اعلام شده، در حالی که در روزهای اخیر خروجی سد دز به بیش از سه هزار مترمکعب درثانیه و خروجی سد کرخه به بیش از 2 هزار مترمکعب درثانیه رسیده است. 

به گفته مدیر کل مدیریت بحران استانداری خوزستان از زمان وقوع سیل تا کنون 174 روستا به صورت کلی و جزیی در این استان تخلیه شده و تا این لحظه 43کمپ برپا شده که در این کمپها 30هزار نفر اسکان داده شده اند. 

منبع:ایرنا
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار