کد خبر: ۳۱۵۶۹
تاریخ انتشار: ۱۶:۲۱ - ۰۱ فروردين ۱۳۹۸
استاندار خوزستان با تبریک سال 98 ؛
استاندار خوزستان ضمن تبریک سال 98 گفت: حضور و مشارکت اقشار مختلف مردم و همدلی و وحدت آن ها بزرگترین سرمایه و فرصت برای مدیران و مسئولان استان به شمار می رود تا بتوانند خدمت بیشتری ارایه دهند و توسعه همه جانبه استان را رقم بزنند.
به گزارش آراس:غلامرضا شریعتی بامداد پنجشنبه بیان کرد: نوروز فرصت نو شدن و تغییر در دل و جان انسان و موسم دوستی و محبت ورزی به همنوعان است، نوروز نماد پیروزی روشنی و امید بر تیرگی و جمود و هنگام زدودن غبار کینه و کدورت از خانه دل است.
وی افزود: تحویل سال 1398 هجری شمسی که مقارن با ایام ماه مبارک رجب المرجب و میلاد خجسته و مبارک حضرت امیرالمومنین(ع) است را به همه مردم شریف، صبورو خونگرم خوزستان عزیز تبریک و تهنیت و شادباش عرض می‌کنم.
استاندار خوزستان ادامه داد: به لطف و کرم الهی با نزول باران رحمت الهی خوزستانی ها امسال بهاری بی نظیر را تجربه خواهند کرد که در سالهای اخیر آن را کمتر در خاطر دارند.
وی با بیان این که باران های اخیر جلوه ای بی بدیل از سرسبزی و لطافت و امید را با خود به همرا آورده است گفت: نوروز امسال نوید بخش سالی پر از خیر و برکت در همه زمینه ها برای استان عزیز ما خواهد بود و مردم عزیز ما در سال 97 همراهی و هم دلی ویژه ای در جلوه ها و در شرایط مختلف را با ما داشته اند. 
شریعتی با اشاره به حوادث و رویدادهای سال 97 گفت: حادثه تروریستی 31 شهریور ماه و به شهادت رسیدن عزیزترین عزیزان ما همدلی و همبستگی مردم استان را با هم بیشتر کرد علاوه بر این ایام سخت خشکسالی و همچنین سیل اخیر که در ماه های پایانی سال 97 صورت گرفت همه و همه با همدلی و همراهی همه شهروندان مردم عزیز استان مدیریت شد و ما توانستیم از این بحران ها با کمترین تبعات عبور کنیم در حالی که همین اتفاقات در برخی استانها عوارض سنگین تری را داشت.
وی یادآور شد: با همدلی و همکاری همه دستگاه های اجرای ، امنیتی، انتظامی، خدماتی و عملیاتی و در راس آن همراهی مردم عزیرمان توانستیم بر این مشکلات فائق بیاییم. 
استاندار خوزستان با اشاره به پروژه های عمرانی که در سال 97 به بهره برداری رسیدند بیان کرد: در سال بهره برداری از طرح آبرسانی غدیر را تجربه کردیم، در این طرح آبرسانی به شهرهای آبادان، خرمشهر، شادگان و روستاهای مسیر که قبل از آن کیفیت آبشان پایین بود انجام شد.
وی افزود: همچنین بهره برداری از فاز اول طرح 550 هزار هکتاری مقام معظم رهبری که به دستور رییس جمهور در سال 92 شروع شد صورت گرفت تا بتوانیم به تولید، اشتغال استان و سهم استان در کشاورزی کشور و تولید ناخالص ملی کشور بیفزاییم.
وی با بیان این که افتتاح تصفیه خانه بزرگ فاضلاب شرق نیز طرح بزرگ دیگری بود که در سال ۹۷ به بهره برداری رسید گفت: برنامه ریزی برای افتتاح پنج تصفیه خانه فاضلاب در شهرهای استان در سال ۹۸ و کلنگ زنی تصفیه خانه فاضلاب برای شهرهای دیگر استان خوزستان، اصلاح زیرساختهای انتقال و توزیع برق استان و اهواز ،هوشمند سازی مدیریت شبکه های توزیع برق ، کلنگ زنی ۱۵ پست فوق پیشرفته GIS برق و مدیریت مسائل مربوط به حوزه های صنعتی و کارگری از دیگر اقدامات مهم سال ۹۷ است. 
وی افزود: با توجه به تعهد و نگاه ویژه دولت در سه سال اخیر و رشد بودجه های عمومی و عمرانی استان به مسوولان و مدیران استان توصیه اکید کرده و از مدیران می خواهم با نگاه بهره وری و تخصیص اعتبارات به پروژه های توجیه دار از بیت المال حفاظت کرده و زمینه توسعه همه جانبه استان را فراهم کنند.
وی در پایان برای همه ملت شریف ایران و خصوصا مردم شریف استان خوزستان از درگاه خداوند متعال سلامتی و شادکامی و موفقیت را خواستار شد.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار