کد خبر: ۳۱۴۱۳
تاریخ انتشار: ۱۴:۱۰ - ۱۶ اسفند ۱۳۹۷
محمد کشانی مدیرعامل فولاد خوزستان:
شرکت فولاد خوزستان بزرگترین صادرکننده فولاد در کشور است، این شرکت در سال جاری 73 درصد از تولید خود را به 17 کشور دنیا صادر کرده است.
انتشار ذرات معلق حاصل از فعالیت های شرکت فولاد، ۵۴ درصد کاهش یافته است

 به گزارش آراس: «محمد کشانی»، شامگاه (چهارشنبه 15 اسفند) در نشست خبری با اصحاب رسانه، اظهار کرد: با توجه به رشد 60 درصدی تولید شرکت فولاد خوزستان، انتشار ذرات معلق حاصل از فعالیت این شرکت 54 درصد کاهش یافته است.

 

وی با بیان اینکه هیچ موقع مشکلات زیست محیطی توسط شرکت های صنعتی به صفر نمی رسد، افزود: شرکت ها و صنایع مختلف در صورتی که با آخرین تکنولوژی نیز فعالیت کنند بدون مشکلات زیست محیطی نخواهند بود و این موضوع تنها مختص فولاد خوزستان نیست.

 

مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان، با اشاره به پایبندی این شرکت به کاهش مسائل زیست محیطی، عنوان کرد: با ایجاد پروژه ها و برنامه هایی که تدوین شده، سعی بر این بوده تا میزان آلایندگی ها به حداقل برسد.

 

وی با اشاره به اینکه تنها تعداد محدودی از مدیران این شرکت غیربومی هستند، اضافه کرد: 100 درصد نیروهای فولاد خوزستان و شادگان بومی هستند که بخشی از الزامات این شرکت نیز بوده و هدف ما استفاده حداکثری از پتانسیل نیروهای منطقه است.


کشانی، با تاکید بر اینکه شرکت فولاد خوزستان به هیچ نهاد و سازمانی بدهی معوقه ندارد، تصریح کرد: بدهی های این شرکت به روز بوده و به شهرداری اهواز و سایر سازمان ها بدهی معوقه ای ندارد.


وی با بیان اینکه فولاد خوزستان در زمینه تولید، جایگاه دوم را در کشور دارد، اذعان داشت: شرکت فولاد خوزستان بزرگترین صادرکننده فولاد در کشور است، این شرکت در سال جاری 73 درصد از تولید خود را به 17 کشور دنیا صادر کرده است.

 

مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان، با اشاره به اینکه سال 98، سال تحول تولید است، ادامه داد: اولویت و تمرکز شرکت در سال آینده، تولید محصولات خاص در جهت ورود به بازارهای جدید خواهد بود.

 

وی با اشاره به اینکه این شرکت دارای 11 هزار و 500 پرسنل متخصص است، گفت: صادرات این شرکت 2 میلیون و 700 هزار تن فولاد به 17 کشور دنیا بوده که افق ما رسیدن به مرز پنج میلیون و 200 هزار تن است.

 

کشانی، به میزان وابستگی شرکت به خارج از کشور و تاثیر تحریم ها بر تولید فولاد اشاره کرد و یاد آور شد: بیش از 85 درصد نیاز مواد اولیه شرکت از منابع داخلی بوده و 10 تا 15 درصد نیاز شرکت، خارجی و شامل کالاهای استراتژیک است.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار