کد خبر: ۳۱۳۹۵
تاریخ انتشار: ۱۸:۱۵ - ۱۴ اسفند ۱۳۹۷
مدیرکل مدیریت بحران استان خوزستان:
کیامرث حاجی زاده افزود:در نخستین گام مسئولان و متولیان مدیریت بحران و جامعه هدف باید برای مقابله با بحران‌ها چه در هنگام وقوع بحران و چه پس از آن آموزش ببینند.
 اقلام مختلف امداد و نجات در آیینی در روز سه شنبه بین فرمانداری های خوزستان توزیع، و نیز سالن مدیریت بحران خوزستان در اهواز تجهیز شد که در مجموع 30 میلیارد ریال برای آنها هزینه شده است.

به گزارش ایرنا این اقلام شامل قایق موتوری، پتو، ویدیو وال و تجهیزات سالن مانیتورینگ و کنترل حوادث، آتشکوب، ست غواصی، ست احیا، جلیقه نجات، کپسول آتشنشانی و کپسول CO2، قیچی آهن بُر، چراغ اضطراری، موتور برق، نی بُر، اره بنزینی، طناب و ست امداد است.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری خوزستان در حاشیه این آیین با اشاره به اینکه از اهداف ستاد مدیریت بحران خوزستان ترویج مقوله پیش‌بینی و پیشگیری با توجه به بحران‌های متعدد در این استان است گفت:در گذشته توجه به زیرساخت‌های خوزستان به خوبی صورت نگرفته است برای همین ضرورت دارد توجه و آمادگی در مقوله های پیشگیری و پیش‌بینی در بحران‌های زیست محیطی بیشتر شود.

کیامرث حاجی زاده بر وجود 2 بخش سخت‌افزازی و نرم‌افزاری و همچنین آموزش و آگاهی بخشی در پیشگیری تاکید کرد و افزود:در نخستین گام مسئولان و متولیان مدیریت بحران و جامعه هدف باید برای مقابله با بحران‌ها چه در هنگام وقوع بحران و چه پس از آن آموزش ببینند.

وی ادامه داد: برای بازپس گیری 13سالن مدیریت بحران در خوزستان و برگرداندن آنها به کاربری اصلی اقداماتی انجام شده است.

30 میلیارد ریال اقلام امداد و نجات در خوزستان توزیع شد

30 میلیارد ریال اقلام امداد و نجات در خوزستان توزیع شد

30 میلیارد ریال اقلام امداد و نجات در خوزستان توزیع شد


30 میلیارد ریال اقلام امداد و نجات در خوزستان توزیع شد
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار