کد خبر: ۳۱۳۴۱
تاریخ انتشار: ۱۱:۰۷ - ۱۲ اسفند ۱۳۹۷
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان با اشاره به رشد سرمایه‌گذاری در شهرک‌های صنعتی ‌گفت: از ابتدای سال ۹۷ تاکنون در بخش واگذاری زمین و عقد قرارداد بیش از ۲۴۰ قرارداد سرمایه‌گذاری در شهرک‌های صنعتی ‌منعقد شد
۲۴۰ قرارداد سرمایه‌گذاری در شهرک‌های صنعتی خوزستان منعقد شد

 به گزارش آراس: اخلاق محمدیان در حاشیه نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی با اشاره به عدم رکود در شهرک‌های صنعتی خوزستان، اظهارداشت: علی‌رغم اعلام رکود در تولید، میزان سرمایه‌گذاری در شهرک‌های صنعتی خوزستان از سال 95 تا 96 بیش از 68 درصد رشد داشته است.

وی افزود: عمده شرکت‌های مستقر در شهرک‌های صنعتی صنایع کوچک هستند که تاکنون بیش از 240 قرارداد سرمایه‌گذاری در آنها صورت گرفته است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی ادامه داد: ذات صنایع کوچک راه اندازی سریع و اندک سرمایه‌گذاری است اما این صنایع با کوچکترین نوسانات اقتصادی متضرر شده و بعضا به تعطیلی کشانده می‌شوند.

محمدیان تصریح کرد: اولویت ما در سال 98 تلاش در جهت برگرداندن واحدهای راکد به چرخه تولید با پرداخت تسهیلات بانکی است.

وی درباره وضعیت آموزشی صنایع کوچک گفت: در سال 97 بیش از 3 هزار نفر در دوره‌های آموزشی این شرکت که شامل تولید، بازار، ایمنی و توسعه کسب و کار می‌شوند؛ برگزار شد.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خاطرنشان کرد: عمده ماشین آلات مورد نیاز صنایع کوچک در داخل تولید می‌شود و پس از تحریم‌ها کمترین مشکل را در صنایع کوچک شاهد بودیم اما منکر مشکلات نیستم و در جهت برطرف کردن آنها به صنایع کمک رسانی می‌کنیم.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار