کد خبر: ۳۰۹۹۷
تاریخ انتشار: ۱۴:۰۰ - ۲۶ بهمن ۱۳۹۷
آراس- مدیر منطقه 8 شهرداری اهواز از زیر سازی خیابانهای تعاونی نورد لوله در کوی مهدیس با متراژ56 هزار و 540 متر مربع خبر داد .
به گزارش آراس و به نقل از اداره ارتباطات شهرداری منطقه8  ذبیح اله خدامرادی با اعلام این خبر افزود: یکی از بارزترین و مهم‌ترین وظایف شهرداری، توجه به عمران و آبادانی شهر و اجرای پروژه‌های عمرانی است که در این راستا بیش از 56 هزار و 540 مترمربع از معابر خیابانهای تعاونی نورد لوله که شامل 10 خیابان اصلی و 12 خیابان فرعی می باشد، در حال انجام است .

زیر سازی بیش از 56 هزار متر مربع از معابر کوی مهدیس

خدامرادی با بیان اینکه ارائه خدمات مطلوب یکی از مهمترین دغدغه های مجموعه شهرداری منطقه 8 است، گفت: در این مجموعه هر لحظه به دنبال آن هستیم تا بتوانیم خدمات مطلوب تری را برای ارائه به شهروندان کوی مهدیس فراهم کنیم.

مدیر منطقه 8 عنوان کرد: ادامه بهبود هر چه بیشتر خدمات در سطح مهدیس منوط به این موضوع است که دستگاه های خدماتی و اجرایی و همچنین شهروندان نیز ما را در حرکتی که آغاز کرده ایم یاری کنند تا بتوانیم در همه جوانب مورد نیاز شهری حرکت کنیم .

 وی خاطر نشان کرد رسیدگی به مناطق کم برخوردار منطقه که از حداقل امکانات شهری نیز محرومند اولویت کاری شهرداری منطقه 8 می باشد و افزود: در برنامه های این منطقه به محلاتی که از نظر امکانات دارای ضعف و کاستی هستند توجه بیشتری می شود  تا علاوه بر رفع این کمبودها، از توانایی های محیطی جهت رفاه و آسایش شهروندان استفاده بیشتری شود.

زیر سازی بیش از 56 هزار متر مربع از معابر کوی مهدیس

زیر سازی بیش از 56 هزار متر مربع از معابر کوی مهدیسنظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار