کد خبر: ۳۰۸۱۴
تاریخ انتشار: ۱۹:۵۴ - ۱۴ بهمن ۱۳۹۷
روحانیت و ائمه جمعه همه خانواده های شهدا را با یک چشم ببینند؛ نوشتاری از کیکاوس دشتگلی پور

چند روز پیش برای مراسم تدفین و فاتحه حاج حسین پدر حاج علی محمدی  دوست و از فعالان اصلاح طلب خوزستان رفتم. حاج علی محمدی هیچوقت کلامی از شهدایش در بین اطرافیان ابراز نکرد و اطرافیانش از این موضوع که ۵ شهید داده  بی خبر بودند .فقط یک روحانی در مراسم تدفین پدر ۵ شهید مشاهده شد. 

جمعیت زیادی در مسجد حضور یافتند. ولی هیچ روحانی در مراسم فاتحه در مسجد حضور نداشت. در آنجا نبود حضور دست اندر کاران و روحانیت استانی مشهود بود. 

اگر نامی از روحانیت برده شده برای این است که انتظار از انها در امورات فرهنگی بیشتر است. شاید هم مسئولین و روحانیون بین خانواده شهدای اصلاح طلب و اصولگرا هم فرق می گذارند. پدری که ۵ شهید داده بود در این مدت نه به کسی گفت که پدر ۵ شهیدم و نه کسی سراغش را گرفت تا به رحمت ایزدی پیوست.

 وقتی نام شهدا بیاید دیگر اصلاح طلب و اصولگرا معنا ندارد. .چرا اگر کسی از خانواده شهیدی دست اندر کار و دارای سمت باشد تردد دیگر  دست اندر کاران و روحانیت به انجا بیشتر است؟

 اینها هنوز نمیدانند که تریبون و میز و صندلی و پست و پول و ماشین ...همه از صدقه سر این شهدا و پدر و مادر انهاست  ؟ ارزش و احترام به پدر یا مادر شهدا نباید دست کمی از شهدا داشته باشد .


نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار