کد خبر: ۳۰۸۱۳
تاریخ انتشار: ۱۹:۴۷ - ۱۴ بهمن ۱۳۹۷
بهره برداری از ۱ هزار کلاس در خورستان تا پایان سال ۹۷/بهره برداری همزمان از ۱۰۷ پروژه در قالب ۳۸۷ کلاس درس در دهه مبارکه فجر
107پروژه آموزشی در خوزستان به بهره برداری رسید

بهره برداری از ۱ هزار کلاس در خورستان تا پایان سال ۹۷/بهره برداری همزمان از ۱۰۷ پروژه در قالب ۳۸۷ کلاس درس در دهه مبارکه فجر


مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خوزستان از بهره برداری از ۱ هزار کلاس درس در قالب ۳۸۷ پروژه آموزشی تا پایان سال ۹۷ و بهره برداری همزمان از ۱۰۷ پروژه آموزشی و پرورشی در قالب ۳۸۷ کلاس در دهه مبارکه فجر خبر داد.


 رضا رضایی پیش از ظهر امروز یکشنبه ۱۴ بهمن ماه ۹۷ در آیین بهره برداری از ۱۰۷ پروژه آموزشی، پرورشی و ورزشی به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اظهار کرد: با مشارکت استانداری خوزستان تا کنون ۲۰۰ میلیارد ریال اعتبار جهت نوسازی مدارس خوزستان اختصاص پیدا کرده است.


وی با بیان اینکه مهمترین اولویت اداره کل نوسازی مدارس استان توجه به مدارس مناطق کم برخودار است، عنوان کرد: ۴۱ پروژه در قالب ۱۴۰ کلاس درس در مناطق شهری و همچنین ۶۶ پروژه در قالب ۲۴۳ کلاس در مناطق روستایی در دهه مبارکه فجر به بهره برداری خواهد رسید.


مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خوزستان افزود: ۵۰۰ کلاس درس نیز در نیمه اول سال ۹۸ تحویل آموزش و پرورش استان خواهد شد.


رضایی در عین حال با اظهار اینکه ۴۵۰ فضا و پروژه آموزشی در خوزستان دست ساخت است، خاطرنشان کرد: این فضاها در قالب یک هزار کلاس درس تا قبل از پایان سال ۹۷ آماده بهره برداری خواهد شد.


وی در پایان گفت: استان خوزستان بعد از استان تهران در حوزه جذب مشارکت خیرین مدرسه ساز رتبه دوم کشوری را از آن خود دارد. بدون مشارکت فعال خیرین اجرای کامل طرح های نوسازی مدارس امکان پذیر نیست.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار