کد خبر: ۳۰۷۶۰
تاریخ انتشار: ۱۰:۳۳ - ۱۳ بهمن ۱۳۹۷
آراس- رئیس پلیس راه خوزستان گفت: مسیر اندیکا - شهرکرد که در معرض خطر ریزش کوه و سقوط بهمن بود، عصر جمعه برای تردد خودروهای سبک بازگشایی شد.
 به گزارش آراس به نقل از پایگاه خبری پلیس سرهنگ رضا دولتشاهی شامگاه جمعه در این خصوص اظهار داشت: بازگشایی مسیر اندیکا - شهرکرد و شهرکرد - اندیکا هفته گذشته برای تردد تمام خودروها مسدود شده بود، تنها برای خودروهای سبک بوده و همچنان تا امروز شنبه برای تردد اتوبوس ها مسدود خواهد بود.
رئیس پلیس راه خوزستان همچنین به تخریب پل محور رامهرمز - بهبهان اشاره کرد و گفت: این پل در بارندگی روزهای اخیر تخریب شده ولی مسیر این محور دو بانده بوده و تنها قسمت کوتاهی از یکی از باندها دچار تخریب شده است.
وی افزود: اکنون تردد خودروها از سمت مخالف باند تخریب شده به صورت رفت و برگشت انجام می شود که تاکنون مشکل خاصی برای تردد ایجاد نکرده است.
سرهنگ دولتشاهی تصریح کرد: بیشتر این مسیر دوطرفه بوده و امیدواریم بابازسازی پل تخریب شده به زودی خودروها در مسیر اصلی خود در دو باند تردد کنند.
وی بیان کرد: در حال حاضر تردد در تمامی جاده های خوزستان برقرار است و انتظار می رود شهروندان برای سفربه شهرهای شمالی استان تمامی نکات ایمنی را رعایت کنند.
محور اندیکا - شهرکرد و شهرکرد - اندیکا که در معرض خطر ریزش کوه و سقوط بهمن بود از هفتم بهمن ماه برای تمام خودروها مسدود شد اما این مسیر اکنون برای تردد خودروهای سبک باز بوده و قرر است برای اتوبوس ها نیز امروز شنبه باز شود.
در روزهای اخیر بارش های شدید برف و باران خطر ریزش کوه در جاده های کوهستانی شمال و شمال شرق خوزستان را بیشتر کرده است.
همچنین افزایش دبی رودخانه های دز و کرخه نیز احتمال آب گرفتگی را در برخی از جاده های خوزستان بیشتر کرده است. 
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار