کد خبر: ۳۰۷۱۴
تاریخ انتشار: ۱۴:۰۹ - ۰۸ بهمن ۱۳۹۷
آراس - فرمانده مرزبانی استان خوزستان از توقیف لنج تجاری در سواحل آبادان خبر داد و گفت: بیش از 10 تن برنج قاچاق از این شناور کشف شد.
 به گزارش ایرنا به نقل از سایت پلیس سردار عبداله نظرپور روز دوشنبه اظهار داشت: دریابانان پایگاه دریابانی آبادان در راستای مبارزه با قاچاق کالا و کنترل آب‌های ساحلی حوزه استحفاظی، در نتیجه ساعت‌ها اقدام اطلاعاتی، طی عملیات غافلگیرانه موفق شدند یک فروند لنج تجاری حامل کالای قاچاق را که از کشورهای حوزه خلیج فارس به مقصد بنادر آبادان در حرکت بود، شناسایی و متوقف کنند.
وی افزود: ماموران در بازرسی از لنج توقیفی 10 تن و 500 کیلوگرم برنج خارجی قاچاق که به منظور عرضه در بازار داخلی کشور بارگیری شده بود، کشف کردند.
این مقام ارشد انتظامی با اشاره به دستگیری 6 متهم و توقیف یک فروند لنج در این رابطه، تصریح کرد: کارشناسان ارزش محموله مکشوفه را یک میلیارد و 200 میلیون ریال ارزیابی کردند که پس از تکمیل پرونده مقدماتی به همراه متهمان تحویل مراجع ذی‌صلاح شد.
فرمانده مرزبانی خوزستان در پایان خاطرنشان کرد: هرگونه خروج و ورود کالا به کشور بایستی از مبادی قانونی و گمرک ها صورت گیرد در غیر این صورت قاچاق است و با برخورد قاطع و قانونی مرزبانان روبه رو خواهد شد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار